F1 od Codemasters na oficjalnej licencji od roku 2009

Peek

New member
Bez reklam
Codemasters wykupiło należąca przez ostatnie lata do sony licencje na F1. Gra ma powstać w oparciu o silnik graficzny zastosowany w grach Colin Mcrea: Dirt i Racedriver: GRID. Gra ma zostac wydana na wszystkie platformy:
http://f1.motoplaneta.pl/aktualnosci/16643/Codemasters_stworzy_oficjalną_grę_F1

Nareszcie coś porządnego, bo osobiscie mam juz dosyc mało udanych modów do F1 2002 (F1 challenge 2007:???: ) oraz do rFactora.

Widać pogłoski, że EA podpisalo umowe z Lewisem Hamiltonem (źródło: The Sun) były nieprawdziwe. Pozostaje nam czekać do nastepnego sezonu. Moim zdaniem bedzie cos naprawde mocnego.

Na szczęście licencji F1 nie wykupuje sie na rok, wiec chyba mozemy sie spodziewać kolejnych cześci F1 na X'a.
 

DaKus

New member
dla mnie to wiadomość bardzo dobra, gdyż jestem fanem tej serii wyścigowej.
Po Codemasters mozna sie napewno spodziewać dobrze odwzorowanych torów i bolidów z piękną grafiką, martwi mnie tylko jedno: model (fizyka) jazdy. Oby to nie był łatwy arcade dla siedmio-latków.

Chciałbym aby każda zmiana ustawień bolidu miała wpływ na jazdę, zachowanie bolidu. Zużycie paliwa, opon miały wpływ na osiągane czasy, tak jak to ma miejsce w rozbudowanym symulatorze - rFactor.

Troche ubolewam, że prawa nie powrocily do EA Sports gdyż ostatni jej tytuł F1 Challenge"99-02" z 2003 roku był naprade dobry, do dzisiaj wychodzą na nią modyfikacje i patcha.

Pożyjemy, zobaczymy ;)
 
Do góry