Jak podłączyc Xbox360 do pioneera pdp 428xd

luke07

New member
Witam,

mam problem z podłączeniem xboxa 360 do pdp 428xd. Otóż po podłączeniu oryginalnego kabla od xboxa VGA HD AV do tv i przejsciu na ''Input 4'' , nie wykrywa konsoli.
Dodam tylko, że podłączając konsolę poprzez wejscie Euro , nie pojawia się ten problem.
Proszę o pomoc i wyrozumiałosc, gdyz naprawde się na tym nie znam.

Pozdrawiam
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
jeżeli masz podpiętego xboxa kablem vga to musisz sprawdzić któremu wejściu jest przypisane vga. Jeżeli jest to input 4 na które przełaczyłeś to w opcjach jest coś takiego jak tryb wejścia/wejście (nie pamiętam piszę z głowy) i tu zmień na vga. Proponuje podłączyć xboxa componentem który jest w zestawie do input 2 i tam zmienić na component. Z tego co się orientuje component w przypadku xbox360 jest lepszy niz vga ale moge się mylić.
 

luke07

New member
nie znalazłem w opcjach funkcji przełączania na kabel vga.

dla sprecyzowania posiadam taki kabel: hoopla.pl/images/action/GIAMI1AX30008_l.jpg

podpinam 5 z 6 kabelkow(oprócz żołtego- mam nadzieje ze dobrze robie) do input 4 ,ale nie pojawia sie obraz.

Jeszcze raz prosze o pomoc i wyrozumialosc. Pozdrawiam
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
No to jesteśmy w domu, to jest kabel component. Musisz go wpiąc w wejście input 2 - tylko kolory zielony, niebieski i czerwony każda wtyczka do swojego koloru;) W kuro musisz zmienic z input 4 na input 2 oraz wejsc w menu -> opcja -> wybór wejscia -> tu ustaw wejście na komponent. W xboxie na wtyczce od tego kabla wchodzącej do xboxa masz taki przełącznik hdtv lub tv - zmień na hdtv i odpal xboxa. Powinno działac, tzn nie ma bata zeby nie działało:)

pzdr
 
Ostatnia edycja:
Do góry