XBOX360 a zwykły TV

Robak1991

New member
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu planuję zakup XBOX360. Pieniądze są, tylko niepokoi mnie TV. Zmieniać sie nie opłaca ( nie ma nawet roku ) a kupować drugi to trzeba kase mieć. Na forach straszą, że grafika jest straszna na zwykłych TV. Czy to prawda?? Jeśli byłby ktoś miły i podesłał linki bądź zdjęcia z SDTV, albo porównania SDTV vs. HDTV. Z góry dzięki.
 

Robak1991

New member
No akurat tyle to ja już wiem ;]. Wolałbym zobaczyć na jakimś zdjęciu czy filmie jak to wygląda w praktyce.
 

coolkrzychu

New member
Jeśli chcesz cię cieszyć obrazem w wysokiej roździelczości, nieporównywalnie lepszym niż ze zwtkłego telewizora crt polecam kupić kabel VGA do konsoli Xbox360 i podłączyć ją do monitora komputerowego. Ja również nie miałem przez długi czas dobrego telewizora LCD i grałem na monitorze od komputera tylko nie na LCD ale na zwykłym 10-cio letnim płaskim monitorze LG FLATRON. Różnica w porównaniu ze zwykłym telewizorem jest kolosalna.
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
popieram przedmówcę.. :> lepszy monitor, niż zwykły TV..
ale.. nie przesadzajcie! na zwykłym TV też da się grać.. oczywiście, mataman ma trochę racji - niektóre gry będą drażnić brakiem czytelnej CZcionki.. niemniej nikt nie każe ci grać w rpg i czytać wszystkich opisów, zresztą większośc gier jest przecież i tak intuicyjna..
 
Do góry