Problem Obraz Przerywa W Grach

mayday_time2

New member
Witam posiadam Xbox360 samsung LE 32 R82B i pod hdtv obraz w grach przerywa... jak szybko jade lub obraca sie obraz deliaktnie przerywa nie ma plynnosci w ogole nie mam pojecia co jest nie tak kabel mam orginalny jaki byl do konsoli podlaczony...moze ktos spotkal sie z takim problemem bo z tego co wiem normalnie plynnie powinno chodzic moze cos z tv nie tak>moze z ustawieniami moze ktos mi pomoc wydalem tyle pieniedzy a zle sie gra bo piekny obraz kolory...ale przerywa..:( prosze o pomoc
 

qazar

Member
Bez reklam
Mówisz o smużeniu ? Smugach ciągnących sięza obiektami w trakcie ruchu ? Niestety nie wyelimnujesz tego w LCD bez układu 100Hz w większości TV LCD bez 100Hz tak właśnie jest :(
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
to ma średni związek ze 100hz.. bardziej z szybkościa reakcji matrycy.. u mnie na sharp 46 xd1e nic nie smuży, za to niektóre gry potrafią przyciąć, jak doczytują tekstury, czy płytka jest lekko zajechana..

sądzę jednak że koledze chodzi własnie o to - o przerywanie w samej grze.. o klatkowanie..
to z kolei ma związek czysto z konsolą, a niestety nie napisałeś, co to za sprzęt, z jakim wyposażeniem, jak podłączony, kiedy kupiony i skąd (sklep, czy używka), czy przerabiany, czy grasz z oryginału, na jakiej grze przerywa itd/itp...

możesz zajrzeć na forum.xboxonline.pl - tam jest opisywana większośc problemów z grami - swój też możesz dołożyć, jeśli takowego nie znajdziesz.. możesz tez tutaj coś dopisać - może będziemy wiedzieć, czy w ogóle da sie cokolwiek poradzić..
 
Do góry