dziecko dostalo Xboxa360 ....

Slots123

New member
tzn moje dziecko dostalo od "znajomego wujka" (tzn od meza siostry mojej zony a nie od kochanka zony :) .... jakis taki zielono zloty (wersja limitowana "helo", czy cos takiego - wyglada troche jak Shrek :)

poniewaz wogole sie na tym nie znam to mam pytanka ...

mam ... miedzy innymi ...stary OTV Sony (wkrotce pewnie plazma), amplituner Denona, DVD Denona i projektor Infocus 4805

podlaczylem znajdujacy sie w zestawie Xboxa kabel do amplitunera (zarowno component jak i zolty chich-video) - dalej z ampli zoltym chinchem-video sygnal idzie do TV a componentem idzie na projektor .... dzieki temu mam gry zarowno na TV jak i projektorze (tak samo zreszta jak obraz z DVD)


mam jednak pytanko dotyczace rozdzielczosci .... jak wycisnac z takiego sprzetu lepsza jakosc obrazu / rozdzielczosc przy grach? rozumiem ze na tym starym TV nic nie zmienie, ale co z projektorem ?

obecnie z Xboxa projektor dostaje sygnal 480, ale moze przeciez odbierac tez wyzsze rozdzielczosci (720, 1080)... czy wtedy obraz gier bedzie lepszy? czy to ma sens?

jesli tak to jak to zmienic .... poprostu zmienic rozdzielczosc w menu Xboxa ? na jaka? a co z przelacznikiem na kablu (TV/HDTV)? obecnie nastawiony jest na TV ....

bede wdzieczny za pomoc ...

nie jestem wielkim fanem takich zabawek, ale Call of Duty na ekranie o przekatnej 2,5m i z dzwiekiem Dolby ProLogic na 5 glosnikach, zrobilo na mnie wrazenie ...
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Przełącznik na kablu w pozycje HDTV. W menu konsoli w zakładce system ustawiasz 720p. Obraz napewno będzie lepszy. Dzwiek lepiej podłączyć kablem optycznym do ampli. Stosowne wyjście jest na kablu. Wtedy masz Dolby Digital 5.1 a nie dziadowski pro logic
 

Slots123

New member
OK - dzieki, tak zrobie ...

czyli rozumien , ze gdy pozniej bede chcial pograc spoworotem na TV, to musze zmienic przelacznik z HDTV na TV i zmniejszyc rozdzielczosc w menu konsoli ? czy sam przelacznik wystarczy?

NIE CYTUJEMY POPRZEDNIKA! - marcin0903
 

mataman

New member
Bez reklam
No tu mnie zastrzeliłeś. Nigdy tego nie robiłem ale najprawdopodobniej będziesz musiał sie bawić z ustawieniami w konsoli.
 

Slots123

New member
przestawilem na HDTV i na 720p ....
obraz na projektorze byl jakby lepszy, ale .... falowal (tzn bylo to takie falowanie obrazu albo jakby lekkie przygasanie) ....

chyba tak nie powinno byc ...
 
Do góry