xbox live i rejestracja

a_bLaKe

New member
witam.

przymierzam sie do zakupu xbox 360 elite. mam pytanie. czy po podlaczeniu konsoli do internetu, musze sie rejestrowac w xbox live podajac jako kraj zamieszkania np UK? slyszalem, ze kiedys nie mozna bylo wybrac Polski. czy nadal to obowiazuje?
pozdrawiam
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
możesz też w chinach czy irlandii, jednak nie dziw się później, że nie masz dostępnego jakiegoś demka do pobrania z marketplace-u.. moje konto leży w USA i też nie zawsze jest to samo, co np. w UK...
 

JP-ek

New member
No właśnie a gdzie się najlepiej zajerestrowac zeby miec dostepnych najwiecej dem i ogolnie dostawac rozne rzeczy szybciej.
 

JP-ek

New member
Mi się wydawało że tyle samo kosztuje na UK jak i na USA.
Ale czy marketplace jest takie same, na UK jak i USA?
Jak nie to jakie są różnice ( szczególnie dema, itp )?
 

marcin0903

New member
Popatrz dokładnie, czasem są np. zdrapki tylko na USA i są one tańsze, powtarzam na allegro takie znajdziesz :). Co do zawartości to przeważnie wszystko to samo jest, no może lekka korzyść na rzecz USA, czasem znajdziesz tam więcej rzeczy do pobrania.
Jeszcze taką jedną rzecz dodam. Bardzo prawdopodobną rzeczą jest, że Polska jest podpięta pod serwery w Niemczech. Dlaczego piszę? Ano dlatego, że przez to są blokady. Np. u naszych sąsiadów, Germanów, Gears of War nie wyszło oficjalnie, co za tym idzie mapki są niedostępne. :(
 
Do góry