Obraz z xbox 360 na moim TV czy jest OK?

drwalu

New member
Witam:
Otoż mam taki problem.Juz od roku posiadam TV Philips model 42'PF542.
Konsolka podłączona jest przez component.
W opcjach konsoli mam ustawione 1080i i telewizorek bez problemu sie przełącza na taka rozdzielczość.Odkąd jednak gram nie daje mi spokoju tzw, efekt poszarpanych krawędzi w grach.Sam obraz jest ostry, jednak dalsze obiekty,roznego rodzaju krawedzide obiektow sa strasznie poszarpan, im dalszy obiekt tym gorzej.Tak jest w wiekszosci gier.Niewiem czy jest taka mozliwosc ,ze tv nie potrafi przelaczyc sie na 1080i i wyswietla obraz w jakis nizszych rozdzielczosciach(w 720p tez sa krawedzie poszarpane) czy wiekszosc gier na xboxa nie posiada AA.Liczylem na obraz idealny bez zadnych szarpan a tymczasem strasznie sie zawiodlem.Postaram sie jutro podeslac jakies foty.Ostatnio mecze bete Battlefield:Bad Company.Wiekszosc lisci drzew dalszych obiektow jest strasznie poszarpana.Być moze mieszka ktos w katowicach mogli bysmy sie umowic i podskoczyc do mnie zobaczyc czy jest okey.

Jezeli ktos mogl by mi podeslac kilka fotek np. z dema bournata:paradise w momencie jak jestesmy w garazu i widac samochod chodzi mi o krawedzie samochodu.Z góry dziękuje

Pozdrawiam
 

jack119

New member
u mnie nie jest tak źle, oczywiście jest trochę pikselków ale nie tak dużo
może to wina kabla, kup sobie kabel HDMI
 

Ogr

New member
Bez reklam
Nie widziałem jeszcze gry z 100% wygładzaniem kontur ,aty ???
S ą gry takie jak GOW czy COD4 które dominują w wizualnej stronie gier ale i one nie są idealne .Testowałem np NFS prostreet na xbox 360, potem na ps 3, i na koniec PC I NA XBOX 360 jest super ,najlepiej.Wiec :hmm:
 

finiu

New member
Miałem X podpiętego do Sharpa 42XL2E componentem i obraz był taki sobie. Dopiero podłączenie przed HDMI pokazało moc konsoli i LCD. Tak więc może chodzi własnie o kwestie złącza, bo różnica jest kolosalna.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja mam HDMI, 720p, rozszerzone. :hmm: trudno doradzić, nie widzac w czym tak naprawde problem .Moze za wiele oczekujesz od xbox360? Może wina stoi po stronie tv?Wyslij foty!!!!
 
Do góry