problem z obrazem na x-boxsa

modoor

New member
Kupilem sobie Samsung LE40R88BD 40" HD Ready Digital LCD TV i mam problem z mojim X-boxsem podłączylem do telewizor za pomocą kabla komponent....i kiedy obraz w większości gier rozmywa mi się w dynamicznych scenach. np Fifa 08 kiedy gram co chwile mi sie rozmywa obraz ....i moje pytanie jest dlaczego ,jak to mozna naprawic ,wina kabla czy jak ??:p
 

klemens007

New member
Napewno nie kabla. Kwestia ustawienia TV. Większość samsungów posiada tryb GAME MODE. Czy ten tryb posiadasz i czy uruchomiłeś?. Na 99% wina leży w ustawieniach. A ha- może jeszcze pokombinuj z ustawieniem rozdziałki w konsoli.
 

modoor

New member
tak mam takie cos jak game mode ale to jest to samo ..zapytalem na forum bo widzialem jak ktos napisal takie cos >>>

"... To samo dotyczy posiadaczy telewizorów HD Ready nieobsługujących trybu 1080p. Tutaj jednak pojawia się pewien problem. Otóż dostępne na rynku odbiorniki tego typu mają rozdzielczość 1366x768, podczas gdy tryb 720p to 1280x720. Jeżeli podłączymy telewizor za pomocą HDMI lub kabla komponent, obraz w większości gier będzie charakterystycznie rozmywał się w dynamicznych scenach. Spowodowane jest to faktem, że telewizor musi przeskalować obraz z konsoli do swojej rozdzielczości i w przypadku większego tempa wyświetlania po prostu nie nadąża. Żeby tego uniknąć, wskazany jest zakup kabla VGA (w tym wypadku proponujemy oryginalny kabel Microsoftu za około 120 zł). Dzięki niemu otrzymamy możliwość wyboru rozdzielczości standardowych, wykorzystywanych przez dostępne na rynku monitory komputerowe..." http://www.gry-online.pl/S040.asp?ID=62&STR=4
 

modoor

New member
pozdro

WYMIENILEM sobie na full HD all zmienione ladna grafika ale te zmuzenia mnie w kurwiaja i nie wiem juz jak zrobic
 

bujny82

New member
Witam
Posiadam LE4088BD oraz xboxa 360 nie mam problemow z obrazem zobacz w ustawieniach xboxa w zaleznosci od tv wybierz sobie rozdzielczosc ja ma 720p i jest super gralem m.in. w takie gry jak halo3 gdzie grafika jest jak bajka. Mam za to inny problem cienka linia u gory ekranu pomaranczowo-czerwona :-|
 
Do góry