Zamiana gier na Xboxa 360

marcin0903

New member
Ja mam na zamianę aktualnie Too Human 1xA, 2xPL, stan idealny, PAL + Medal of Honor Airborne, 1xA, 2xSWE, stan db (troche rysek ale działa jak nówka!). Zamienię obie na coś nowszego mogę ew. dopłacić :).

GG: 6222422
 

aslema

New member
propozycja

czesc:)

polecam gazete PSXEXTREME, tam znajdziesz ogloszenia sklepow z konsolami,grami i akcesoriami , praktycznie wszystkie zajmuja sie wymiana gier. poczatki byly takie , ze zamiany gier mogles dokonac tylko na gieldach komputerowych np: ja zamieniam od x lat na gieldzie komputerowej w warszawie (tylko w weekendy). biznes sie krecil i teraz chlopaki maja swoje sklepy, oczywiscie maja tez w weekendy swoje stanowiska na gieldzie. ogloszenia znajdziesz w gazetach z konsolami ww PSXEXTREME i neoplus. polecam bujnac sie do kiosku po gazetki, a potem do warszawy, poniewaz musza zobaczyc twoje plytki czy nie porysowane:) wiec wysylka-zamiana raczej odpada.
 

Mefju

New member
O serio ? ;> tak się składa że mam cały karton zawalony psx extreme i neo + :p , fajna rzecz z tymi giełdami ale ja niestety z Białegostoku więc u mnie odpada ;p.Pozdro
 

aslema

New member
a ile razy z w tygodniu, miesiacu chcialbys wymianiac gry?
jezeli czesto to zgadza sie Bialystok jest daleko od wwa.
ja napisalem tylko o jednej mozliwosci, moze pare osob z okolic wwa z tego skorzysta. ja np teraz jestem w gdansku i jak bede w najblizszym czasie w wwa to zamienie sobie pare gierek. tutaj jest jeden sklep nintus w gdyni, ale na polkach maja puskti w porownaniu z tymi w wwa. dlatego zamienie sobie w wwa. pozdrawiam:)
 

gtkslu

New member
Siemanko wszystkim ;) mam do zamiany 2 giery do xbox360 tj- stranglehold z johnem woo i pro evo 2008 obie gry przeszłem i odblokowałem co było tylko mozliwe ;P czekam na jakiekolwiek propozycje ;) :blagam:
 

luq4

New member
witam, posiadam grę nba 2k10 na xbox 360. Jest to wersja promo (pełna wersja gry tylko bez instrukcji i książeczki i nie można jej sprzedać). Dostałem ją od jednej firmy - miała być na ps3, ale wysłali na xboxa omyłkowo. Jako że nie mam xboxa, ale mam PS3 - chętnie wymienię się na jakąś gierkę na PS3. Interesują mnie nowości. Gra może być używana (ale w dobrym stanie). Ta, którą oferuję jest nowa. Czekam na propozycje i pozdrawiam!
 

maro786

New member
witam posiadam 3 gry na x360

- godfather w bardzo dobrym stanie
- eragon w stanie dostatecznym
- pro evolution soccer 6 w stanie miernym
(ułamane trzymanie płyty w pudełku)

Zamiana na inne gry raczej mnie nie interesuje. Raczej wolałbym je sprzedać. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW lub email maro786@wp.pl
 

NotForYou

New member
Mam na zamianę (W idealnym stanie, po prostu 0 rysek, jak ze sklepu) Medal of Honor 2010, CoD MW2(Pudełko w 1 miejscu lekko pęknięte, płyta idealna), CoD Black OPS(oba idealne), F1 2010 (LEKKIE RYSKI NA PŁYCIE, LECZ DZIAŁA BEZ ZARZUTÓW), TEST DRIVE UNLIMITED 1 i 2(tu już jest gorzej, płyty troche porysowane, ale działają bez zarzutu)
lubelskie okolice krasnika
 

zaworek1313

New member
Witam.
Mam pytanko. Jeśli kupię xbox z twardym dyskiem 250 GB, czy będę mógł przegrać oryginalną grę na dysk i bez problemu z dysku grać? Proszę o odpowiedź. Dzięki z góry:).
 

Monaro

New member
Każdą grę możesz zainstalować na dysk twardy konsoli,ale żeby gra uruchomiła się musisz mieć grę w napędzie DVD. Tyle w teorii, a w praktyce każdy kto ma miejsce na dysku instaluję grę na twardy dysk konsoli dla lepszego komfortu grania (cisza),oszczędności napędu i płyty.
 

zaworek1313

New member
Czyli jeśli pożyczę od kolegi grę i wgram ją sobie na dysk a potem ją koledze oddam to będę mógł w nią zagrać, dobrze rozumiem?
 
Do góry