Playstation 3 czy Xbox 360

Status
Zamknięty.

Serdello

New member
Waham sie z wyborem konsoli HD - czy ktos probowal obu i ktora poleci, mam ampli onkyo 604 do ktorego to podlacze i tv samsunga (podpis) i nie wiem co lepszym wyborem jest. Czy play i BR czy xbox ktory nie planuje gier na HD dvd. Co bardziej przyszlosciowe jest pdo wzgledem gier. Z xboxow planuje premium v.2 z HDMI. I jesli ktos powie co wybrac to dlaczego?? Z gory dziekuje :)


Ortografia!!!
 

Serdello

New member
Skoro xbox awaryjny to juz sam nie wiem, bo spoko 2 lata gwarancji a potem trzasnie?
A czym sie rozni model arcade od premium v.2 poza cena. Widze ze nie ma kabla sieciowego - tego do pradu? Czy moze sieciowa gry w nie jest dostepna?
Gry przemawiaja za xboxem, cena tez ale czy play na pewno nie lepszy? przyjdzie na playa czas ale ja chce jedna konsole nie stac mnie na wydawanie na dwie by pozniej ps3 kupic
 

Mistic

New member
Jeżeli ma być to przyszłościowy wybór to kup PS3, patrząc pod kątem gier to line-up na rok 2008 jest o wiele bardziej silniejszy i ciekawszy niż xbox'a, weźmy choćby GT5, KillZone 2, MGS 4, HAZE, HOME, Resistance 2, MotorStorm 2, Tekken 6, oraz wiele innych exclusivów, potem FF13 i FF13vesus, God of War 3, no i obecny Uncharted :) wspaniała gra, pod kątem multimedialnym za PS3 przemawia BR, mozesz oglądać filmy HD, poza tym PS3 upscalinguje zwykłe DVD do rozdzielczości HD, a w xbox jest zwykłe DVD no chyba że kupisz do Xboxa przystawke HD-DVD za 800- 900zł co kompletnie sie nie kalkuluje, a teraz wysnuje moja wizje na przyszle lata dlaczego pS3 jest przyszlosciowe pod katem gier, mianowicie BR daje ograomna przewage poniewaz gry rosna, za ok 1,5 roku developerzy beda potrzebowac wiecej miejsca na gry a DVD bedzie ich ograniczać wiec siłą rzeczy wiecej producentów bedzie przskakiwało na PS3, a co do gwarancji na 2 lata to pic na wode co Ci z 2 lat gwarancji jezeli 2 razy do roku konsola bedzie w serwisie. Wiec jeżeli masz miec konsole na przyszłość kup PS3.
Pozdrawiam.
PS. Poza tym obecne gry na pS3 też są niczego sobie weźmy choćby heavenly sword, folklore, uncharted, resistance i pare innych. A co do XBOX LIVE to warto zauważyć że odpowiednik playstation czyli PSN Store ma polska wersje gdzie mozemy płacić w złotych.
 

Serdello

New member
Czy ps3 musi stac pionowo czy moze lezec i jak jest z dyskiem twardym w ps mozna wymieniac czy jeden wlozony i juz bo xbox ma wymienne
 

klemens007

New member
Pytanie czego oczekujesz od konsoli. Sam mam x-boxa i jestem bardzo zadowolony. Fakt że jest-był awaryjny. Moja konsola latała do serwisu 2 razy ale jakoś mnie to nie przeraża. Jak na razie jest ok. Na ps3 są problemy z grami czyli coś się przycina coś szwankuje. Ściągać trzeba jakieś łatki:p . Biblioteka gier na sony też nie jest porażająca. Jeśli chcesz konsole do gir to masz x-a arcade za 800 pln., Jeśli nie będę oglądał filmów w hd to po co mam przepłacać za ps3. A jak na razie filmów w hd chociażby z polskimi napisami jest ??????"czy są w ogóle"?. Ps3 też kupię ale dopiero jak będzie kosztowała z 1200 zeta i będzie w co grać.
 

Serdello

New member
A arcade nie ma dysku twardego, ktory pewnie wczesniej czy pozniej dokupie, a to koszt pewnie z 300zl i juz robie sie 1100 do tego jakas gra i mam 1300 i wychodzi premium v.2 z gra :) a jak widze arcade nie ma jeszcze jakiegos kabla sieciowego
 

pom22

New member
konszy napisał:
xbox360 jest dwa razy tańszy od playa 3

A Atari jeszcze tańsze a może Comodore :) PS3 jest OK , ponieważ odtwarza dvd, bluray i divix , internet a jak wgrasz linuxa to masz już fajny sprzęcik . Mam od miesiąca i jestem bardzo zadowolony za 1500zł nie kupisz takiego sprzętu z takim szerokim zastosowaniem multimedialnym. Kupiłem koncert Sakiry na blu rey i to jest wypas nie wspomne o filmach.
 

jacek76

New member
Witam,

mam i xbox360 i ps3.
Odnośnie awaryjności to xbox działa bezawaryjnie od ponad roku (odpukać) natomiast ps3 kupiłem 2 miesiące temu i po obejrzeniu 4 filmów i jednodniowym graniu przestał czytać jakiekolwiek płyty-padł, więc ja bym się tą awaryjnością nie sugerował-wszystko zależy od egzemplarza.
Miałem ps2 i też padło więc z mojego punktu widzenia to xbox jest mniej awaryjny.
Co do gier to wg mnie zdecydowanie xbox - lepszy pad,live i więcej gier.
Jedna wielka wada to GŁOŚNOŚĆ - dla mnie trudna do zaakceptowania i tutaj mam xboxa czasami dosyć.
Ps3 jest u mnie już tylko do filmów - i tak właściwie go kupowałem.
Co do ceny to nie dyskutuję, bo trudno te konsole porównać - zależy kto co potrzebuje.
Pzdr
Jacek
 

Ogr

New member
Bez reklam
Kolego pom 22, tak jak piszesz ps3 kupiłem dla filmów bo w ten sposób mam blu-ray i konsole dla kilku gier,w cenie odtwarzacza hd sredniej klasy, a xbox 360 elite kupiłem dla gier ;)
Wyglad ps3 !!!(Ta parszywa swiecaca obudowa na której widac kazdy pyłek odcisk)TOSTER TO KWESTIA GUSTU JA WYMIEKAM,pady, tylne spusty to nieporozumienie brak wibracji w tych które mam i dostepne gry na ps3 automatycznie klasyfikuje ta konsole na 2 miejscu.W koncu to jest sprzet do gier a nie koncertów!!!
Głosnosc pracy,przegladarka www,system wkładania płyt oczywiscie na korzysc ps3.
Jak czytam te bzdury ze ps3 ma lepsza grafike to smiac mi sie chce testowałem godzinami i wiekszosc gier dostepnych na dwie konsole wygladaja lepiej na xbox ,nie sa to duze róznice a jednak.Na ps3 Jedna gra która kupie ,zrobiła na mnie wrazenie czyli Uncharted Drake's Fortune DEMO,no i jak narazie live na xbox powala .aaaa no i zaszokowało mnie ze NFS PRO STREET NA PS3 TNIE ,Z TAKIMI BEBECHAMI DZIWNE:confused:
Pozdrawiam
 

-AS-

New member
To może i ja wtrące swoje 3 grosze. Użytkuję PS3 od paru miesięcy - jestem bardzo zadowolony. Faktem jest, że XBox ma w dalszym ciągu większą kolekcję gier, ale jest on rok dłużej na rynku. Rok 2008 będzie, moim zdaniem, rokiem PlayStation - zapowiadana jest masa dobrych gier.

XBoxa nie posiadam, ale wystarczy poczytać to, lub parę innych stron, aby móc wymienić dwie najważniejsze wady XBoxa (dla mnie - nie-do-zaakceptowania) - awaryjność i głośność pracy. Nie zrozum mnie źle - nie ma sprzętu bezawaryjnego, ale dla mnie nie do zaakceptowania jest fakt, iż moja konsola około 2 razy do roku stałaby w serwisie.

Wybór jest ciężki, a opinii tyle co użykowników poszczególnych konsol - każdy chwali swoje. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie - do czego będziesz użwał swoją konsolę. Czy potrzebny Ci HD player (Blu-Ray) itd. Najlepiej wypisz sobie te pytania na kartce i obok każdego z nich napisz, która konsola byłaby lepsza w każdym z tych podpunktów. W zależności, czy będziesz miał więcej 'PS-ów' czy "XB-ów' na tej kartce, taką kup konsolę.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w wyborze ;)
 

Mistic

New member
Kup PS3, zobaczysz opłaci Ci się, bedziesz mial gry i HD player, odpowiedz sobie na pytanie jakie gry Cie bardziej interesują, weź pod uwage że na X360 nie ma takich gier jak FinalFantastyXIII, Metal Gear Solid4, GranTurismo5, Uncharted, KillZone 2, Resistance 2, Tekken6, Haze i wiele innych, rok 2008 bedzie rokiem sony, bardzo dobry line-up, jeżeli o mnie chodzi to GT5 i Uncharted to wystarczający powód aby kupić PS3.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry