Playstation 3 czy Xbox 360

Status
Zamknięty.

Ogr

New member
Bez reklam
To jest dobre dla przypomnienia jak to kiedys wygladało :)Ja niestety mojego xboxa sprzedałem za dobra cene :D Ps2 mi padło sprzedałem uszkodzone. Nasza większosc tez stac na wszystkie konsole ,nie mówcie ze nie!!!
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Drogi Peeku, ja nie mieszkam we wsi tylko w mieście (próbowałeś mnie obrazić? żenada) a moje ziomki prawie w ogóle nie interesują się pc ani konsolami. Mgs4 chodzi w 60fps i rozdzielczości 1024x768 (reszta to upscalling) więc takiej prawie hd. Gdyby był renderowany w 1920x1080p to miałbyś na tym swoim (również i moim) ps3 tak z 8 klatek na sekundę więc się tak nie sadz. Kompa mam ok bo służy mi on do 1000ca rzeczy a także CZASEM do grania (głównie gram na konsolach). A fakt że pc graficznie zjada konsole pozostaje faktem.
 

elsaint

New member
Dokladnie,ale patrząc na perspektywę czasu,jeśli chce się grać online to trzeba inwestować w oryg.,które nie są takie tanie,czyli wychodzi podobnie :). Ale zostaje opcja kupienia w Honk Kongu,lub poczekania 3tyg.po premierze i kupienia używki na alledrogo
 

Holt_

New member
Bez reklam
lepiej nie pisz takich rzeczy :) jak tu niektórzy powoływali się na Ciebie jako elektorat :) to niektórzy moderatorzy mówili, że tamci niektórzy są żałośni :)
 

arsenal

Moderator
VIP
Holt_ napisał:
lepiej nie pisz takich rzeczy :) jak tu niektórzy powoływali się na Ciebie jako elektorat :) to niektórzy moderatorzy mówili, że tamci niektórzy są żałośni :)
Masz Holt jakiś problem to pisz jasno i prosto z mostu. Na pewno przeczytam i na pewno się do tego odniosę. :)
 

Holt_

New member
Bez reklam
arsenal napisał:
Masz Holt jakiś problem to pisz jasno i prosto z mostu. Na pewno przeczytam i na pewno się do tego odniosę. :)

szczera dyskusja "membera" z moderatorem jest na łamach forum równie możliwa jak szczera rozmowa podwładnego z przełozonym :)

Przyznam, nawiasem mówiąc, że negować argument pirackich gier, żyjąc w naszym kraju, to dość duża odwaga. :)
 
Ostatnia edycja:

Holt_

New member
Bez reklam
w sumie racja. Porownywanie tych sprzętów gruncie rzeczy nie ma sensu, bo startują one niejako w różnych konkurencjach. Jeden sprzęt to typowa konsola, drugi - to urządzenie wielozadaniowe.
 

arsenal

Moderator
VIP
Holt_ napisał:
szczera dyskusja "membera" z moderatorem jest na łamach forum równie możliwa jak szczera rozmowa podwładnego z przełozonym :)
Nie dowiesz się jak nie spróbujesz.:)
Holt_ napisał:
Przyznam, nawiasem mówiąc, że negować argument pirackich gier, żyjąc w naszym kraju, to dość duża odwaga.
Trzeba mieć nie lada główkę by piractwo w trzecim świecie gier, Polsce ,stawiać za argument światowego być albo nie być sprzętu. Tzw "piękny umysł".

No i jak widać temat się wyczerpał. Zostaną znów tylko pyskówki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry