Playstation 3 czy Xbox 360

Status
Zamknięty.

Dalthon

New member
Mistic napisał:
A co do obecnych gier na PS3 to tez ich niebrakuje, panuje jakies błedne przekonanie ze na ps3 nie ma gier, przecież jest HeavenlySword, Folklore, Ratchet and Calnck: Tools of destruction, Warhavk, Uncharted, gt- proluge, resistance gdyby chcail to wszystko kupic to by $$$ nie wystarczyło.
tyle tylko ze to co wymieniles to wlasciwie wszystko co ma metke "must have" - tylko co dalej? I na chwile obecna posiadacze x360 sa w lepszej sytuacji bo po przejsciu wszystkich killerów pozostaje cala masa dobrych gier - na ps3 na chwile obecna nie jest tak dobrze. poczekam jeszcze z rok az pojawi sie wiecej interesujacych (dla mnie!) tytulow i pad z wibra w komplecie:)
 

Holt_

New member
Bez reklam
salomonik napisał:
Nie rozumiem kilku osób na forum pizsących że nabyli konsole nowej generacji ażeby korzystac z niej jako odtwarzacz filmów, To sie mija kompletnie z celem.
:]

długo nad tym myslałes?????

Przynajmniej o 5 minut za krotko IMHO.

Akurat oglądanie filmów w HD to bardzo miła rzecz.

I jesli mogę kupić sprzęt, który połączy mi możliwość grania i możliwością oglądania, to po jakiego .......mam kupować DWA pudełka do tych celów za o wiele wyższą cenę???
 

bobik007

New member
Bez reklam
co do padów z wibracją do ps3 już jest taki, widziałem ostatnio na allegro za 300pln, popieram całkowicie Holta, dla mnie jest do wielka zaleta PS3, że odtwarza filmy BR, ostatnio widziałem 2 takie i się zakochałem :). Nie podważalne jest przewodnictwo xa360 w tej chwili jeśli chodzi o ilość tutułów must have i wogóle gier, ale w PS3 drzemie duży potencjał, który myślę niedługo będzie ujawniony, no i możliwość odtwarzania BR. Podsumowując obie konsole są bardzo dobre i tylko od indywidualnych upodobań zależy kto jaką konsolę wybierze, o czym bardzo fajnie napisał kolega AS kilka postów wyżej, pozdr
 

deha

New member
a tak z innej beczki

czy warto kupic sprzet z allegro czy raczej szukac jakis dobrych promocji w sklepach internetowych,chodzi mi o kompletnie nowy sprzet z pełna gwarancją,ponieważ posty wczesniej skłoniły mnie do 360-tki a jest mnogośc wersji mozecie wskazac cos konkretnego?
 

Mistic

New member
Co do wypowiedzi kolegi salomonik to chyba sobie żartujesz ile Hideo Kojima (założyciel serii MGS) ma mówić że MGS to exclusive dla PS3, pomyśl też logicznie to jest gra która jest w zaawansowanym stopniu stworzona tylko i wyłącznie pod architektore CELL i RSX wiec port tej gry jest praktycznie niemożliwy, poza tym jest MGS wychodzi na 2 warstwowej płycie BR więc to też eliminuje wydanie go na X360, nie można nagle 40GB skompresować do 9gb taka kompresja nie istnieje, co do FinalaFantasty to też raczej można zapomnieć, nie liczą sie jakieś posty napisane na forach internetrowych tylko oficjalne stanowisko firmy, dla ciekawostki dodam że FinalFantastyXIII i versus ma być pierwszą grą która wykorzysta w pełni wszystkie rdzenie Cell i full mocy z konsoli sony tak zapowiada tworca serii, wiec też jest to nie możliwe żeby stworzyć port, zanmim coś napiszesz to popatrz na różne serwisy zajmujące się grami bo tak wprowadzasz ludzi w błąd.
Pozdrawiam.
 

Kent

New member
Tiaaa Salomonik długo sie nie nacieszysz tym LIVE, jeśli zamierzasz przerobić konsole ...

Co racje to racje, ale proszę o trzymanie się tematu, w przeciwnym wypadku będą warny ;) - marcin0903
 

serce

New member
Mój wybór padł na x360 główie ze względu na cene, możliwosc odpalania piratów i juz całkiem sporą liczbę tytułów. Jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu i współczuje fanom ps3 braku wibracji w sixaxisie:wink: co do exclusivów na ps3 to nie jest tak kolorowo:) główny as sony czyli MGS4 wyjdzie również na konsoli M$, Final Fantasy XIII prawdopodobnie tez.
Czy jest to potwierdzona informacja,chodzi mi o gry MGS4 oraz Final fantasyXII bo jeśli to prawda to ps3 nieźle na tym straci a x360 jeszcze bardziej się wzmocni.Szczerze to teraz x360 bardziej się opłaca gdyż jest możliwość grania na kopiach zapasowych więc 1st do grania na kopiach zapasowych a 2nd to grania org. online, następna sprawa ps3 powinno wygrać lecz gdzieś tak za ok 1.5-2lata.Główną zaletą x360 są o wiele tańsze gry,dobre hity można już za 100-150zł załatwić a w ps3 po 200-250 ... 100zł zysku,następna sprawa sony ogólnie trzepie kase na wszystkim(wszystko ma drogie)teraz sprzęty są porównywalne więc nie opłaca się tych parenaście stówek dać dla samej marki,panas sharp też znane i o wiele tańsze(tu chodzi o tv).Chciałem jeszcze o 1rzeczy wspomnieć mianowicie ci którzy mają ps3 mają mało gier gdyż są b.drogie,zauważcie że niektórzy mają po 1grze ... średnia to taka ok 2/3gier czy warto wydawać o wiele więcej na to samo?Ps3 również ma problemy odtwarzaniem gier częściej niż w x360.Narazie x360 lecz pewnie za 2lata ps3.
 

Mistic

New member
Co do tego trzepania kasy na wszystkim przez sony jak to określił serce to chyba pomylił firmy to raczej MS trzepie kase na wszystkim, przecież nawet za usługę sieiową LIVE! trzeba płacić, PSN jest darmowy konsola MS w podstawowej wersji nie ma dysku trzeba dokupic karte pamieci, nie ma tez bez przewodowych padów, nie ma wifi, hdmi, wiec to raczej MS zdziera kase, bo PS3 nawet podstawowej wersji ma te wszystkie cechy, a do tego ma BR wiec technologia droższa, koszty wieksze, i kto tu wiecej kasy zdziera hmmm.. co??? :). Co do wydania MGS i FF na X360 to prosze poczytać sobie zachodnie serwisy a nie polskie fora o X360 bo tam to nie jedną wspaniałą bajke by wynalazł, to są gry exclusive dla sony i nic tego juz nie zmieni, a dlaczego to pisałem w poprzednim poście.
Pozdrawiam.
 

4321

New member
Witam jestem posiadaczem PS3 od trzech tygodni do tego posiadam równierz PSP panowie te obie konsole łączą sie ze sobą bezprzewodowo można grać można śiągać zdięcia i to będoc w innym miejscu niż konsola PS3 PSP połączy się z nią. XBOX 360 takiej możliwości niema
 

salomonik

New member
Kent napisał:
Tiaaa Salomonik długo sie nie nacieszysz tym LIVE, jeśli zamierzasz przerobić konsole ...

konsole mam przerobiona i mam LIVE w wersji silver, sciagam demka i filmiki z market place bez zadnych kópotów. a co do exclusivów na ps3 wole sie nie wypowiadac, po prostu czas pokaze czy konsola sony dostanie na wylacznosc killera od Hideo Kojimy czy ze sporym poslizgiem wyladuje tez na x'ie.
 

mataman

New member
Bez reklam
Mistic napisał:
w podstawowej wersji nie ma dysku trzeba dokupic karte pamieci, nie ma tez bez przewodowych padów, nie ma wifi, hdmi

A ARCADE to pies ? karta pamieci jest, pad bezprzewodowy jest, HDMI jest. A co do MGS 4 to się chyba za dużo propagandy sony naczytałeś. Tak xbox nie pociągnie MGS'a ponieważ będzie wykorzystywał całą moc CELL'a. Ręce opadaja jak się czyta twoje posty. I żeby nie było, PS3 oczywiście kupie prędzej czy później.
 

arsenal

Moderator
VIP
Ano mataman ręce opadają. Pamiętaj jednak, że miłość jest ślepa;)
MGS4 na X360? Jeśli nie w normalnej to w "dopasionej" jaką zawsze Konami wydaje by więcej kapuchy za to samo natrzepać. :)
Te pełne korzystanie z tych wszystkich rdzeni można sobie między bajki włożyć.
 

Mistic

New member
Wiara też jest ślepa, te gry nie wyjdą na X360, a co do tego co powiedzial mataman, słuchaj ja nie stwierdzilem ze X360 nie pociagnie MGS, powiedzialem ze port jest zbyt trudny bo trzeba by bylo praktycznie gre od podstaw napisac, do technicznej strony udźwigniecia nic nie ujmowałem X360. Arsenal a nie lepiej wydać dopasioną wersje tańszym kosztem na tej smej platformie :) bez zmiany kody i godzin pracy programistów, a fani i tak kupią, nawet gdyby mieli juz zwykłego mgs4 zreszta wydaje mi sie że na konsoli sony jest wiecej fanów solid snake'a.
Pozdrawiam.
 

marcin0903

New member
Conan? - tyle, że z facetem :p
Proszę oszczędźcie sobie Ci co mają X360 to mówią, że MGS4 będzie na tej platformie, Ci co PS3 mówią że nie będzie ;). Co ja mam powiedzieć :p ....
Jak będzie zobaczymy, ale Hideo Kojima z każdym wywiadem, każdymi eventami i targami twierdzi, że gra będzie na PS3, dobitnie mówiąc nie X360. Zainteresowani, co śledzą prasę powinni wiedzieć o co chodzi ;). (może przesadziłem z tym dobitnie, ale poprostu twierdzi, że będzie to gra Only on PS3 i nic tej decyzji nie zmieni)
 

Serdello

New member
Fakt tez zwrocilem uwage na Conana:) jest jeszcze oblivion ktory nie wiem czy jest podobny do Conana, Diablo (morduj ile sie da) czy bardziej do gier typu baldur's gate. A ze strzelanek co polecacie bardziej: Battlefield 2: Modern Combat czy moze Far Cry Instinct.
 
Status
Zamknięty.
Do góry