Faceci POMOCY

Olimpia

New member
Witam wszystkich bardzo gorąco.
Mam problem:( Chcialabym kupic bratu konsole na urodziny. Kompletnie sie na tym nieznam. Szukalam 2 dni w internecie i natrafilam na to forum.
Chyba kupie xbox360 bo wszyscy go chwalą. Ale z nie wiem jaki telewizor do tego kupic:confused:. Na wszystko mam uzbierane 3586 złotych. Moglibyscie cos poradzic?Wy znawcy wybitni! Pomózcie :roll:
 

Arry

New member
Xbox360Arcade za ok. 1000zl + Sasmung LE32R82 za ok. 2500zl. Myślę, że byłby to optymalny zestaw do podanej przez Ciebie kwoty. Xbox Arcade posiada to samo wyposażenie, co wersja Premium, poza dyskiem twardym - ma jednak kartę pamięci, na której mozna zapisywać stany gry. Co do tv, to sam Microsoft poleca Samsungi - zaimpletowany w nich tryb game mode gwarantuje znakomitą jakość obrazu i ultra płynność.
 

Olimpia

New member
Dzieki wielkie :) telewizorek ladny ogladalam go i jest naprawde śliczny;) taki specjalnie do gier.Mam jeszcze 2 pytanka:
1.Czy brat moglby go podlaczyc do komputera?(bo on tylko gra i do tego by mu służył.xbox i komputer)
2.Odnosnie tego Xbox360 arcade to czytalam tu na forum ze to stara edycja i sie psuć może czesto.Premium to najnowsza?i sie niepsuje?
 

marcin0903

New member
Można, za pomocą kabelka VGA.
X360 Core to najstarsza edycja i ponoć najbardziej wadliwa, a Arcade jest najnowsza choć to nie ma znaczenia wszystkie konsolki (Elite, Premium i Arcade) są takie same z wyjątkiem Core z tego co się orientuję ;), więc śmiało możesz Arcade brać!
 

aphexmar

Banned
Hej. Odnośnie konsoli to polecam wybrać wersje Premium z hdmi, kosztuje około 1200 zł w sklepie serwisu www.xboxonline.
Poza tym administrator serwisu i sklepu - qlman na pewno pomoże w wyborze i da dobrą cene:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry