Xbox 360 - awarie

marcin0903

New member
Tutaj proszę pisać o awariach Waszych X360 ;), dlaczego teraz wpadłem na ten pomysł - dlatego, że właśnie mnie dotknęła awaria :D. Mam ciągły komunikat o przegrzewaniu się konsoli, (2 lewe ćwiartki świecą się na czerwono) i napewno to nie jest wada z racji położenia, bo przestawiałem konsolę i nadal było to samo ;). Inną chyba najpopularniejszą awarią Xa360 jest nic innego, jak... jak, wszystkim dobrze znany Ring of the Death (3 ćwiartki świecą się na czerwono). Proszę tylko i wyłącznie pisać w tym temacie o awariach.
 

Wampis

New member
2 moje Core zepsuły się po krótkich okresach czasu (artefakty, ROD), Premium z 2005 działał rok i padł (klasyczny ROD), Elite chodzi od września i na razie żadnych problemów.
 

klemens007

New member
Mam konsolę z Polskiej premiery. Wszystko było OK. do momentu wgrania nowego upgreadu czy jak to tam się pisze. Konsola od razu zaliczyła trzy czerwone diody. Po odebraniu z serwisu okazało się że dostałem nową płytę , chłodzenie i nowy napęd-to co wkłada się do Elite. Długo było dobrze aż do momentu kiedy konsola przestała czytać płyty. Najpierw było stukanie , pukanie, jakieś zgrzytanie. Okazało się że padł silniczek napędu. Po wymianie , a było to już chyba z rok temu wszystko śmiga tak jak powinno.
 

uthelrot

New member
premium, umarl po 20godzinach sumarycznego dzialania, technologia 90nmh
dzis zanosze do serwisu, porazka swiata- zwlaszcza ze stalo sie to w dzien kupna samsunga 37". nie zdarzylem nawet zobaczyc jak wyglada efekt :(
 

helganin

Boss
VIP
Mi konsola padła teraz jak za tydzień jest premiera GTAIV :(
Oczywiście awaria typu Ring of the Death :(
Wytrzymała nie cały rok, wersja premium.
Dzwoniłem na infolinie i tam rozmawiałem z jakimś czechem (łamany polski) bo żaden polak nie był dostępny :D
 

Dalthon

New member
moj on krajowej premiery sprawowal sie bez problemow az nie kupilem... The Club ;) Po 2-3 minutach dzialania sie zaczal zawieszac i raz nawet zaserwowal mi ROD, po godzinnej przerwie powtorka z rozrywki - 2,3 min. dziala i zwiecha. powrocil z naprawy w tydzien z nowa plyta i napedem (glosniejszy!) i jak narazie dziala bez zarzutu. a jak padnie to znowu wysle do naprawy, wiec nie ma problemu :] (przynajmniej w tym czasie inne konsole beda mialy wieksze u mnie wziecie w domu;)
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
No mój falcon 65nm przeżył już poprzednika (core+dysk, dysk żyje i ma się dobrze:D) o trzy miechy bo ma już ich ze...cztery hehe.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
No i stało się w końcu to, co musiało się jednak chyba stać czyli mój drugi x360 umarł. Dodam że był to 65nm falcon i przeżył on tylko nieznacznie starszego brata. No no, niezle szanowna firmo Microshit, całkiem "niezły" wynik...pierwszy 3 a drugi całe 7 miesięcy. Dodam jeszcze że gram jakieś "całe" 10 godzin tygodniowo więc strach pomyśleć po jakim czasie by padły przy normalnym graniu....po dwóch godzinach?. No i dogonił mój ixi sonkę ps3 - w sumie obu konsol miałem już sześć sztuk (jak ixi wróci z "naprawy"). Co za popieprzone czasy by sprzęt za tyle kasy nie pozwalał na ukończenie pięciu gier...ŻENADA DO POTĘGI 1574597832iej.
 
Ostatnia edycja:

Ru$lan

New member
No to Sierżant masz wyjątkowego pech. Ja mam ps3 od stycznia tego roku i nie zaliczyłem jeszcze żadnej awarii. A dodać wypada, że swego czasu ostro pogrywałem w GTAIV a teraz w battlefielda
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
No z tymi dzisiejszymi konsolami to różnie bywa, jedni piszą że hula od 1,5 roku a ja np. widziałem w sklepie mojego znajomka w Częstochowie jak dwóch klientów spotkało się tam i jeden miał pod pachą x360 a drugi ps3 (oba awarie) i pytali co robić i gdzie reklamować. Godzinę pózniej przyszedł kolo ze zwaloną ps3 którą kupił dzień wcześniej ale zdarzają się goście którzy kupili zaraz po premierze i nie wrócili do dziś (każdy woli oddać najpierw do sklepu bo znajomy załatwia sprawy gwarancji) także nie ma reguły, ale ilość awarii ogólnie jest ZATRWAŻAJĄCA. Kiedyś "szaraka" najczęściej wystarczyło postawić "do góry nogami" i hulał dalej długi czas...eeech.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ru$lan to ty masz wielkie szczęscie :D Jak kolega SierzantHarris ja mam trzecia ps3 i wszystko wskazuje na to ze ta tez jest chu.... warta bo resetuje ustawienia do poczatkowych:hmm: Poddaje sie masakra co za shit Xbox jak narazie smiga a wyciskam z niego max ,choc dziwne trzaski słysze przy właczaniu pewnie sie sypnie:( hehhehe
 

ruthless666

New member
Mam podobnie jak kolega obecnie trzecia PS3 stoi pod telewizorkiem,ale za to X360 od grudnia 2006 działa bez zarzutu. Jeśli ktoś Mi powie, że Sony robi konsole o niebo lepsze od M$ to chyba wyjdę z Siebie:p
 

Sugar_beet

New member
Podepne się z pytankiem. Otóż kupiłem XBOXa 360 nowego z Anglii. jak tu działa gwarancja i na ile jest ona dawana? Musze sie gdzieś rejestrowac czy jak żeby gwarancja była uwzględniona? Jestem teraz w PL cały czas
 

tomekow

New member
Trzeszczący headset..

Witam,
Jako świeżo upieczony posiadacz xboxa (z MM) podpiąłem słuchawki i co? i trzeszcza jak sie dotknie kabelka i teraz pytanie: czy do sklepu moge odniesc tylko sluchawki, czy jednak kaza mi zostawic tez pada (w celu sprawdzenia portu??)
i co wtedy mam patrzec jak sie konsola kurzy i live ucieka miedzy palcami ?? :(
Kawalek do sklepu mam, a moze i macie jakies doswiadczenie w zalatwieniu tej podobnej sprawy...
ps.
a na marginesie to w Gears of War zaciąlem sie an pierwszym Berserkerze grrrrrrr :???:
 
Do góry