Xbox360-Mac

kanon45

New member
Witam mam straszny problem i nie wiem jak go rozwiązać.

Szukam odpowiedzi na wszystkich forach ale to ciężki temat...
Chciałym podłączyć macbooka do xbox'a tak by udostępnić sieć i ewentualnie przesyłać muze/filmy. Sciągnąłem program connect360 i udostępniłem net w porcie Ethernet ale nadal nie działa ciągle wyświwttela mi się błąd IP. Czy ma ktoś doświadczenie z taką konfiguracją? Pozdrawiam
 

rees

Member
wbrew pozorom banal, dziwne ze nie mozesz wygooglac.
Programik nazywa sie Connect360, wersja trial pozwoli ci stremowac media na X360 ale z ograniczeniami. Warto kupic bo soft genialny.
Mam nadzieje ze pomoglem.
 

kanon45

New member
Polecam przeczytac post zanim się go przeczyta ale i tak znalazlem rozwiazanie, wszystkich chialbym poinnformowac ze nie da sie podlaczyc maca bezposrednio do xboxa, pozdrawiam
 

adamouse

New member
Rozumiem, ze udostepniasz net z Mac'a do Xbox360? Co masz pomiędzy tymi dwoma urządzeniami? Bo jeżeli tylko kabel z cross, to nie zadziała - z tego co pamiętam, musi być po drodze urządzenie aktywne (hub może nie wystarczyć), do tego niestety nawet nie wszystkie przełączniki działają. niestety, zakładka Support aktualnie nie działa na stronie Nullriver, więc pozostaje mi tylko to co zapamiętałem

Mój setup wygląda tak:
[dostawca - gniazdko w ścianie]<->[modem kablowy]<->[router z wifi i switchem ethernet dlink di524]<->[różne graty po wifi i ethernet - kamerka internetowa, xbox, mac, laptop, pda itepe]

Mac i Xbox360 są połączone przez switch ethernetowy wbudowany w router dlinka

Działa pięknie i nie żałuję ani centa wydanego na ten sofcik :)
 

kanon45

New member
Zgadza się, podłączyłem to przez hub i wszystko zaczęło działać. Niestety musialem powklepywac wszystkie ip, dns recznie ale wszystko dziala. ufffff
 

kanon45

New member
No i mam kolejny problem. Chcialbym puscic film przez x'a na tv. Mam oprogramowanie ale plik jest w formacie .mkv czy ma ktos jakies rady jak to puscic?
 
Do góry