TV do X360

MiyagiPL

New member
Witam!
Przeglądałem wiele stron sklepów, for i serwisów, porównywarek cen i nie mogę znaleźć nic, co spełnia moje oczekiwania.
Potrzebuję LCD 26" (odległość i tak będzie <2 m) tylko do Xboxa 360. Ewentualnie poużywam go trochę do kompa. Nie potrzebuję żadnych HDMI ani nic takiego, tylko w miarę sensowną jakość do 2200 zł, maximum do 2400 zł. Jedynie oczekuję, aby był głównie biały lub srebrny, aby stylistyką nawiązywał do konsoli.
Proszę o rady i pozdrawiam.
 

lukasszol

New member
Myślę, że idealny dla ciebie będzie samsung LE26R71/72. Były w kolorach czarnym i białym właśnie. Cena wg ceneo od około 2100zł. Pozdrawiam.
 

marcin0903

New member
W temacie TV do konsol NG, to bym najbardziej polecał telewizorki Sony oraz Samsunga. Dlaczego?- poprostu są one najlepsze jakościowo. Poleciłbym dołożyc, i kupić Samsunga LE32N71. Sam go mam i jest rewelacyjny, można nówkę łyknąc za 3700 zł , jeśli nie taniej. Kup go, a nie będziesz żałował
 

MiyagiPL

New member
Po dokładniejszym przejrzeniu rynku doszedłem do wniosku, że moje wymagania spełniają Panasonic TX-26LX60 oraz JVC LT-26A80. Który wybrać?
 

marcin0903

New member
Polecam jak już tego Panasonica, JVC to firma nie za konkretna w dziedzinie TV według mnie. Panas to panas.
Podczepiam temat ze względu na ilość pytań o TV/Monitor na forum.
 

Matthew

New member
MiyagiPL napisał:
Po dokładniejszym przejrzeniu rynku doszedłem do wniosku, że moje wymagania spełniają Panasonic TX-26LX60 oraz JVC LT-26A80. Który wybrać?
W takim razie proponuje Panasonica 26LE60. Spelnia wszytskie Twoje wymagania a w porownaiu do LX zaoszczedzisz ~300zł. Nie wykorzystasz zadej z funkcji (2xHDMI, wieksza pamiec telegazety, mocniejsze glosniki) ktora oferuje LX wiec po co przeplacac. Przyznam sie ze sam na dnaich planuje zakup 26" do Xboxa i moj wybor padl na Panasonica 26LE7, choc nie ukrywam ze kusi mnie 26LX70.
 
Ostatnia edycja:

MiyagiPL

New member
Generalnie wolałbym mocniejsze głośniki, bo kina domowego raczej nie mam w planach. Mam, co prawda, 5.1 do kompa, ale bez dekodera się nie obejdzie.
Oglądałem instrukcję JVC i ma jedną ogromną wadę - jedno analogowe wejście audio dla HDMI, Componenta i Composite'a. Gdybym podłączył X-a przez Component, a kompa przez DVI->HDMI, to musiałbym co chwilę przełączać kabel. Drugie HDMI nie obsługuje tylko dźwięk lecący razem z obrazem. Panasonic, natomiast, nie jest nigdzie dostępny i nikt nie wie kiedy będzie (tak było przynajmniej wczoraj).
Chyba faktycznie zorientuję się, jak z moją zdolnością kredytową i kupię coś za ~3000 zł. W tej cenie to chyba Samsung LE32R82B - konsolę przemaluję na czarno i wyrzucę jakiś mebel, żeby TV się zmieścił. ;) Dzięki za pomoc.
 

JohnDoe_ID

New member
PANASONIC TH37PV70P vs SAMSUNG LE37R82B

Witam,
Jestem nowy na tym forum i bardzo bym prosil szanownych grupowiczow o pomoc.
Zastanawiam sie nad kupnem TV 37" (40% konsola (xbox360,wii,ps3), 40% DVD, 20% TV)
Dysponuje budzetem ok 4000 tys. i rozwazam dwa telewizory:
PANASONIC TH37PV70P (plazma)
oraz
SAMSUNG LE37R82B (LCD)
To na czym zalezy mi najbardziej (jak pewno wiekszosci) to ostrosc obrazu, poziom czerni.
Nie interesuja mnie dodatki jak glosniki, pipy, filtry itp.
Moze ktos z Panstwa mial podobny dylemat i moze sie podzielic swoimi spostrzezeniami, opiniami.
Moze ktos ma w/w TV i podlaczonego do nich XBOX'a i moze podzielic sie wrazeniami?
Z gory jestem bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam
 

r4ven

New member
Witam,
Za jakiś tydzien będe przymiezal sie do zakupu telewizora FullHD. Chodzi mi po glowie SAMSUNG LE 40N87B. Widzialem obraz z TV,porazka. Chcial bym dowiedziec sie jak sprawuje sie ten model przy x360, n, cyfra+. Ewentualnie co możecie zaproponowac w cenie do 6 000.
Dodam ze bede uzywal tv w dosyc ciemnym pomieszczeniu.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Thompson

New member
Witam!
Poszukuję telewizora ''32 do grania na X360. Przedział cenowy do 3000 zł. Co polecielibyście mi w tej cenie?

Z góry dzięki :)
 

hombre

New member
Panasonic 32 LX70/700 i Sony 32D3000 ?

Uzywa ktos moze albo widzial jak gra Panasonic 32 LX70/700 albo Sony 32D3000 z XBOX 360 ?
Jak podlaczaliscie ?
Jakie uwagi, opinie na temat obrazu, jakosci ?
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Stalk3r92 napisał:
Witam.
Mam Xboxa 360 i zamierzam jutro kupić jakiś telewizor 32". Jaki model i jakiej firmy polecacie w cenie od 1900 do 2500 zł ? Proszę o szybką odpowiedź.
Czy taki telewizor byłby dobry?
http://allegro.pl/item207364900_hit_lcd_tatung_v32emro_super_cena_dostawa_gratis_.html
jak chcesz experymentu i rozczarowń to go kup

lepiej popatrz na
1.PANASONIC 32LX60
2.SHARP 32GA8E

do 2,5 kpln się zmieścisz


hombre napisał:
Uzywa ktos moze albo widzial jak gra Panasonic 32 LX70/700 albo Sony 32D3000 z XBOX 360 ?
Jakie uwagi, opinie na temat obrazu, jakosci ?

w testach jest tylko Sony 32 D300 +xbox - obraz jest czysty i klarowny
ps
i tu teraz przydało by Ci się być członkiem klubu HDTV to byś sobie looknął na screena
 
Ostatnia edycja:

D.K.

New member
Witam wszystkich jako że jestem nowy na forum :eek: Kożystając z tego samego topicu byłbym wdzięczny gdyby ktoś był w stanie udzilić mi rady odnośnie zakupu lelewizora. Wypatrzyłem sobie model Samsung LE32R32B, będę go używał do grania na Xboxie 360 i ewentualnie zrzucę sobie obraz za kompa, być może także do oglądanie telewizji. Czy mógłby mi ktoś doradzić czy ten telewizor będzie się nadawał do grania na 360, powiedzić jaka jest na nim jakość obrazu, może ktoś posiada taki telewizorek i mógłby się podzielić odczuciami, ewentualnie polecić jakiś inny model telewizora max do 2500zł. Z góry dzięki :eek:k:pozdrawiam wszystkich ;)
 
Do góry