TV do X360

D.K.

New member
tokland napisał:
Proponuję super monitor rewelacja uzywam do xboxa 360 EIZO FlexScan HD2441W polecam rewelacja
Monitorek nie wchodzi w grę ponieaż zależy mi tylko i wyłącznie na TV :???: Czy mogłby mi ktoś powiedzić, ponieważ nie jestem za bardzo zoriętowany czy na tym telewizorku który podałem tzw. Samsung LE32R32B będę w stanie odbierać obraz z konsoli w rodzielczości HD, tzw czy to jest odpowiedni telewizor abu delektować się najwyższą jakością obrazu, no i czy spełnia on takie wymagania? Może to troszkę głupie pytanie ale moja znajomość w tej dziedzinie jest niestety nie wielka a zależy mu na tym aby wszustko chodziła jak nalepiej się da :eek: Zamieżam kupić 360 w wersji premium i chciałbym wiedzić czy to dadatkowe okablowanie zawarte w tej wersji konsolki pozwoli mi na podłącznie jej i odbioru obrazu HD na wyżej wymienionym przeze mnie TV. Z góry dziękuję za odpowiedz :eek:
 

silver_haze

New member
Witam
Dziś zakupiłam box-a i w najbliższym czasie chce kupić TV. Niestey jestem totalnym laikiem w tym temacie.
Odwiedziłam już kilka sklepów i salonów w "poszukiwaniu" informacji i porady.
Jak na razie "na oku" mam 3 TV. Czy ktoś z Was posiada któryś z tych TV lub jest w stanie mi doradzić który będzie najlepszy?
SHARP LC-42XD1E
http://www.sharp.pl/index.php?id=263&L=19&tx_ttnews[tt_news]=1192&tx_ttnews[backPid]=262&cHash=d1d055877f
Samsung LE40N87BD
http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le40n87bd.asp
oraz plazma Panasonic 42PV71

Podsumowując zależy mi na TV którym będzie można grać na konsoli bez żadnych "pasów" i innych problemów ,oglądać filmy i czasami tv. I czy full HD tak naprawde jest mi potrzebny aby cieszyć sie dobra jakością gry i filmów? I czy czy niższa rozdzielczość plazmy w porównaniu z LCD da mi odpowiednia jakość gry?
 

marcin0903

New member
Wg. mnie ta plazma odpada, zostają w LCDki. Widziałem porównanie gier z 360-tki na Sharpie i Samsungu, i czerń wg. mnie była lepsza na samsungu:)
 

janpat

New member
wstepnie zdecydowałem się na 42" lcd do xbox 360, ale chciałbym dowiedziec sie czy plasma nadaje się do konsoli / pioneer 427,panasonic v700,samsung q91h/, który? czy są zielone obramówki itp. problemy.
 

SevenOfNine

New member
hombre napisał:
Uzywa ktos moze albo widzial jak gra Panasonic 32 LX70/700 albo Sony 32D3000 z XBOX 360 ?
Jak podlaczaliscie ?
Jakie uwagi, opinie na temat obrazu, jakosci ?

Widzialem w akcji zestaw 32lx70+x360 połączone standardowym kablem komponent dołączanym do konsoli. Obraz był naprawde świetny. Jasny, żywe kolory, brak jakichkolwiek smug oraz zupełnie przyzwoity dzwięk. Sam telewizorek bardzo ładnie i estetycznie wykonany. Gdyby nie to, że kupilem wczesniej inny pewnie bym się połasił;).
 

vinipaz

New member
Samsung LE26S81B - czy ten tv bedzie w miare odpowiedni pod xboxa 360. ponoc seria S ma przecietne matryce w stosunku do M czy N.?
 

roto1

New member
poommoocy!!!

mam pytanie do użytkowników samsunga LE32R82B czy w połączeniu przez component z xbox360 też macie w niektórych grach wszystko takie świecące tak jagby błyszczące ząbki szczególnie drzewa bardzo prosze o odpowieć,ponieważ martwi mnie to możę to tylko mój model albo kwestia ustawień
 

FreeT

New member
hmm...

Czytam forum od pewnego czasu i chyba jestem jakis uposledzony. Czy ktos moglby udzielic mi informacji: Czy do Xboxa 360 lepsza jest plazma czy lcd?

Generalnie chodzi o to ze chce sobie kupic plaski telewizor w rozmiarze od 40 cali wzwyz i nie wiem co bedzie lepsze. konsola to jakies 20-30 % czasu spedzonego przed nim. oprocz tego cyfrowy aster i raz na jakis czas filmy z dvd.

Jesli to nie ten dzial to przepraszam ale z gory dziekuje za odpowiedz

FreeT
 

libros

New member
Potwierdzam przedmowce.. generalnie tak jest.

Jednak na dzien dzisiejszy dobre telewizorki LCD juz tak bardzo nie odbiegaja telewizorom plazmowych.. szczegolnie jesli wezmiemy pod uwage roznice cenowe.

Jesli cos ci moge doradzic to serie SAMSUNGA R81-82B

Do x'a wg mnie jest genialna..

Wysoki kontrast, przystepna cena(2759zl za 32 calowke na skapcu idzie wyrwac), bardzo dobre odswiezanie i niesamowite kolory (ponoc ta seria wpada bardzo w zielen, ale ja tego u siebie nie zauwazam). Najwazniejsze cechy dla gracza.

miod i jeszcze raz miod.

zeby nie bylo, to jestem szczesliwym posiadaczem tv 32R82B i x'a
 

janik

New member
Witam!
Mam zamiar kupic x-boxa 360.Tylko nie wiem jaki tv mam do niego wybrac,chodzi mi tylko o samo granie?Kolega jest posiadaczem Panasonic TX-32LX70 i gry na nim wygladaja bardzo dobrze!problem w tym ze kosztowal 3800zl:(Czy tez musze kupic za tyle pieniedzy Tv zeby to tak wygladalo,czy sa inne tansze modele ktore dadza taka lub podobna jakos obrazu?(biorac pod uwage samo granie,bo tylko o to mi chodzi)



Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!!!
 

libros

New member
janik napisał:
Witam!
Mam zamiar kupic x-boxa 360.Tylko nie wiem jaki tv mam do niego wybrac,chodzi mi tylko o samo granie?Kolega jest posiadaczem Panasonic TX-32LX70 i gry na nim wygladaja bardzo dobrze!problem w tym ze kosztowal 3800zl:(Czy tez musze kupic za tyle pieniedzy Tv zeby to tak wygladalo,czy sa inne tansze modele ktore dadza taka lub podobna jakos obrazu?(biorac pod uwage samo granie,bo tylko o to mi chodzi)



Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!!!


Yh, czytaj post wyzej

tutaj masz jeszcze osobny topic co do tego telewizora -> http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12860

moim zdaniem najlepsza pozycja na rynku wg przelicznika cena/wydajnosc
 

SHEEP

New member
Witam
przymierzam się do kupna Xboxa oraz dobrego LCD

Najpierw będzie LCD i tutaj przelgądając gazetkowe promocje Avansu oraz MIX Electronics w MIXie jest PHILIPS HD Ready 1366x768 czyli Xbox będzie na 720p, to mi chyba wystarczy co?

TV będzie jeszcze oczywiśćie używany do oglądania TV podłączenia lapka do filmów DIVX.

Ten Philips to model 32PF7411 tak przynajmiej napisali w gazetce i specyfikacja to:
Rozdz WXGA
kontarts dynamiczny 1600:1
czas reakcji 8ms
Virtual Dolby
Crystal Clear
HDMI
Pixel Plus
jest za 1999ZŁ

co sądzicie?
 

aklosnok

New member
Witam wszystkich
widzę ze nie tylko ja mam problem z dokonaniem wyboru, im więcej czytam i pytam, tym więcej niepewności...

Większość znajomych ma i poleca Samsungi, Bravie także nie są złe podobno, ale tylko te z wyższej polki, ostatnio usłyszałem ze do gier to tylko Sharp RD2E i momentami już głupieję...
Rozumiem ze opinii tyle co ludzi i każdy zapatruje sie na coś innego, jednak mnie interesuje praktycznie tylko obraz z gier (xbox360/PS3/Wii) i filmów DVD/HDDVD/BluRay.

Wiec zadam pytanie jak wielu moich poprzedników : jaki TV do Xbox360/PS3/Wii wybrać?

obecnie zastanawiam się nad tymi dwoma
Samsung 32" LCD LE32R82B

Sharp LC 32RD2E
lub innym

cena nie gra większej roli, jednak parę stówek różnicy zawsze przyda się w kieszeni

Będę niezmiernie wdzięczny za poradę, gdyż już od przeszło miesiąca męczy mnie co wybrać...
 

msiker

New member
witam, od kilku dni przymierzam sie do zakupu Tv 42" i xboxa, tv głownie bedzie służyło do gry na xboxie i i satelity, modele ktore zaraz wymienie nie byly wczesniej omawiane na tym forum, sa to tv z londynu(mieszkam w londynie)
mam dylemat cyz kupic LCD czy Plazme prosze niech mi ktos w koncu pomoże.
A o to i parametry :




Product MPN MPN 42PC56 Key Features Flat Panel Type Plasma Television
Screen Size 42 inch
Contrast Ratio 15,000:1
Digital TV Standard HDTV-Ready Television
Display Resolution 1024 x 768 pixels
HDCP Support With HDCP Support Display Capabilities Digital TV Standard HDTV-Ready - Requires separate receiver to view HDTV signals.
Broadcast Format Displayed 720p (HDTV) • 480p (EDTV) • 480i (SDTV)
Broadcast Format Supported 1080p (HDTV) • 1080i (HDTV) • 720p (HDTV) • 480p (EDTV) • 480i (SDTV) • 576p • 576i
Built-in Tuner NTSC • PAL • SECAM
Native Aspect Ratio 16:9 Image Quality Display Resolution 1024 x 768 pixels
Brightness 1500 cd/m² Connectors Rear Input Connectors Component x 1 • HDMI x 2 • RF x 1 • 1 x D-Sub (RGB PC)
Front Input Connectors S-Video x 1 • Composite x 1 • Audio (RCA) x 1

Czy może LG LCD :

MPN 42LC46 Key Features Flat Panel Type LCD Television
LCD Response Time 5 ms
Screen Size 42 inch
Contrast Ratio 5,000:1
Digital TV Standard HDTV-Ready Television
Display Resolution 1366 x 768 pixels
HDCP Support With HDCP Support Display Capabilities Digital TV Standard HDTV-Ready - Requires separate receiver to view HDTV signals.
Broadcast Format Displayed 720p (HDTV) • 480p (EDTV) • 480i (SDTV)
Broadcast Format Supported 1080p (HDTV) • 1080i (HDTV) • 720p (HDTV) • 480p (EDTV) • 480i (SDTV) • 576p • 576i
Built-in Tuner NTSC • PAL • SECAM
Native Aspect Ratio 16:9, 14:9
Interpolated Aspect Ratio 4:3 Image Quality Display Resolution 1366 x 768 pixels
Brightness 450 cd/m²
Viewing Angle 178 Connectors Rear Input Connectors Component x 1 • HDMI x 2 • RF x 1 • 1 x D-Sub (RGB PC)
Front Input Connectors S-Video x 1 • Composite x 1 • Audio (RCA) x 1

cena jest niemal identyczna wiec pieniadze nie wchodza w gre.

Pozdrawiam siker
 

runio

New member
Co myslicie o tym Philipsie:
Kod:
http://electro.pl/produkt-PHILIPS_TV_LCD_32PFL5322-41780,3.html
jest coś lepszczego w tej cenie (do 2500)? oczywiscie do 360-tki.
 
Do góry