HDMI a kino domowe

krkm

New member
Witam!!!
Mam zamiar wymienić swoją 360-tkę Premium na nowszą wersje z gniazdem HDMI. Nie daje mi jednak spokoju myśl w jaki sposób podłącze dźwięk do kina domowego. Posiadam amplituner PHILIPSA z wejściami coaxial i optical ,jak na razie przesyłam dźwięk przez łącze optyczne.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja mam ELITE ,w zestawie jest specjalny adapter do wyjścia optycznego ,wkłada się w to samo wyjscie konsoli gdzie np component .
Nie wiem czy w nowych zestawach premium tez daja to przejscie?

To ciekawe sprawdziłem ze w premium nie ma tego przejscia ,a i nie znalazłem gdzie mozna kupić. więc jak sobie z tym radzą posiadacze premium z hdmi?
 
Ostatnia edycja:

krkm

New member
Dzięki za podpowiedź , rzeczywiście taki adapter można kupić osobno za grubą kase ale przynajmniej Bill się postarał. Jak się jednak okazuje jest jeszcze inny mniej elegancki sposób uzyskania przestrzennego dźwięku z nowej Premiumki HDMI. Załączam linka , panowie śrubokręty w dłoń!!! http://www.chadledford.com/?p=50
 

Ogr

New member
Bez reklam
HAHA tak słyszałem o tym ,no co mogę powiedziec mało estetyczne nie do zaakceptowania jak dla mnie .Gdzie znalazłeś ten adapter do kupienia?
 
Ostatnia edycja:

martiso

New member
Ogr napisał:
HAHA tak słyszałem o tym ,no co mogę powiedziec mało estetyczne nie do zaakceptowania jak dla mnie .Gdzie znalazłeś ten adapter do kupienia?

były na allegro ok 160 pln widziałełem ale poszperaj bo nie mogę teraz zlokalizować.

Ja mam bacbie w USA i w J&R mi kupiła śliczną przejściówkę 50 $ (nie jest tanio)
 

Ogr

New member
Bez reklam
No to piękna cena ,to w sumie całosc zestawu blisko dobije do wersji ELITE z całym oprzyrządowaniem dyskiem 120GB.Do premium nalezy dokupić to przejscie plus kabel hdmi:confused:
 

martiso

New member
Ogr napisał:
No to piękna cena ,to w sumie całosc zestawu blisko dobije do wersji ELITE z całym oprzyrządowaniem dyskiem 120GB.Do premium nalezy dokupić to przejscie plus kabel hdmi:confused:

kabel hdmi jest w zestawie z przejściówką
 
Do góry