Xbox360 + Tversity

sajmer

Member
Witam

Czy komuś udało się poprawnie odpalić na konsoli film udostępniony przez Tversity z napisami korzystając z transkodowania w locie ??.
Czytając forum zachodnie można się dowiedzieć , że jest to niby możliwe i nawet dotyczy filmów 720p lub 1080 zapisanych w *.mkv , niestety mi się to nie udało. Odinstalowałem wszystkie kodeki , zainstalowałem najpierw Klite Codec potem Tversity , każdy film idealnie uruchamia się pod WMP11 , natomiast po uruchomieniu Tversity , dodaniu katalogu do Library i przeglądaniu pod tym Library w oknie mam za każdym razem błąd , że nie są zainstalowane kodeki - "missing directshow filter" , a na konsoli - code 69-C00D3A9A , jeśli dany film oczywiście ma być transcodowany w locie (odpowiednia ustawienia w Tversity ).
Jeśli ktoś bawił się tym programem lub ma jakieś spostrzeżenia prosze o kontakt :)
GG - 3017580.
Sajmer
 

Szopan

New member
Trochę bawiłem się tversity i powiem tak - masz coś nie tak z kodekami,odinstaluj je i zainstaluj ponownie (dokładny config jest na xboxonline.pl).Trzeba tez dobrze poustawiać kodeki,np. zaznaczyc odtwarzanie napisów w fddshow (zakładka subtitles).
Poza tym wyłącz udostępnianie w wmp11,jesli korzystasz z tversity.
Jeśli sie nie mylę plik video i napisy powinny mieć taką samą nazwę i powinny byc udostępnione w jednym (tzn.oddzielnym folderze) - u mnie tak działało.
Odpaliłem kilka filmów z napisami na moim x-klocku,ale nie wszystkie się dalo - trzeba troche posiedziec i pokombinować.
Czasem pomaga refresh library:)

Pozdro For All!!!
 
Do góry