Jak podłączyć XBOXA360 PREMIUM z wyjściem HDMI doTH42PV70P

siwy_86

New member
Zależy mi na waszej pomocy.
Jestem w te klocki laikiem i zielony a muszę podłączyć XBOXA360 PREMIUM HDMI z PONASONIC TH42PV70P.Jak do tego się zabrać,czy w menu konsoli muszę robić przestawienia.Proszę was ! wytłumaczcie mi to wszystko (jak to się mówi po chłopsku) krok po kroku.
 

mataman

New member
Bez reklam
No jak to jak ? Kablem HDMI a jak włączysz konsole to ona sama cie poprowadzi przez proces konfiguracji ustawień.
 

siwy_86

New member
dzięki że napisałeś ale .....

Czy nie ma problemu przy tej konfiguracji.
Pewnie się zdenerwujesz-ale jak się ta konfiguracj odbywa
 

Ogr

New member
Bez reklam
Witam !
Warunkiem tego oczywiscie jest wersja konsoli z wyjsciem HDMI ;)
Jeżeli w komplecie był kabelek HDMI (to taki który wyglada tak samo z obu stron) podłacz go z tyłu konsoli (nie trudno znależc odpowiednie wyjscie ,te same będzie w tv)
xbox automatycznie wykryje ze połaczenie to HDMI ,po właczeniu konsoli w menu przejdz do opcji system zatwierdz ,potem ustawienia konsoli dalej wyswietlacz i na koncu ustawienia hdtv.
Twój tv to plazma o rozdziałce 1024x768 sam nie wiem jak konsola to dopasuje więc daj opcje ustawienia optymalne i poziom referencji rozszerzone zobaczysz wtedy na jaka rozdziałke ustawi obraz.potem mozesz dopasowac jak ci lepiej przestawiajac na inne rozdziałki, podane w menu czyli np480p,720p,1080i,1080p .
twoja plazma ma system zwiazany z największą rozdzielczoscia czyli 1080p sam jestem ciekaw co to ,mysle ze chodzi o konwertowanie wysokiej rozdzielczosci do niskej gdyz ten tv nie jest FULL HD
 
Ostatnia edycja:
Do góry