xbox360 core

ernane

New member
witam

co sadzicie o zakupie x360 core z jedna gra za 500zl? nowy na gwarancji.
generalnie znajomy ma wersje premium, wiem jak wyglada x i jak sie na nim gra ;) nosze sie z zamiarem kupna plazmy i pomyslalem ze w takiej cenie xbox moglby byc milym dodakiem do tv.
jak na poczatku co sadzicie o zakupie?
 

domz

New member
To zależy. Jeśli nie jest kradziony :grin: to pewnie, świetna okazja, ale licz się z zakupem twardego dysku, wierz mi że będziesz go potrzebował wcześniej czy później (raczej wcześniej). Tak na marginesie, jaką grę dorzucają? Pozdro!!!
 

marcin0903

New member
No, no okazja, niezła.. jeśli sklep/sprzedawca sprawdzony to warto. Co do dysku , to zależy jakie masz potrzeby, jeśli będziesz ściągał dema, bądź trailery do będzie potrzebny dysk, a jeśli nie to najlepiej zakupić kartę pamięci, 64 mb bądź większą..
 

dexter74

New member
Cóż.
Konsola kradziona nie jest. Carrefour zrobił promocję.

Wersję CORE xboxa sprzedawano za 499 PLN z grą Project Gotham Racing 3.

Kupiłem - jestem zadowolony. Trochę głośna, ale po odpaleniu gry odgłosy otoczenia nie mają znaczenia...

Dodatkowy smaczek polega na tym, że Carrefour ma od 28-go promocję i za każdewydane 100 PLN daje bon na zakupy o wartości 10 PLN. Czyliwystarczy do konsoli dokupić lizaka i w ten sposób koszt konsoli zmniejsza się do 449 PLN.

Słowem - WARTO!


BTW - ludzie brali (ale nie w moim mieście ku mojemu zaskoczeniu - pełna kultura) po kilka sztuk. Są na Allegro po... 800 PLN:confused:
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
zbyt wiele nie zarobia bo za 899zl masz w empiku nowego arcade'a z hdmi, karta 256mb i bezprzewodowym padem a do tego z poprawionym chlodzeniem , nowym prockiem i bebechami od elite'a .... moim zdaniem nie oplaca sie teraz kupowac core'a zwlaszcza ze spore jest prawdopodobienstwo usterki ... lepiej dolozyc i cieszyc sie z arcade'a zwlaszcza ze w empiku mozna go wziasc na raty 0%
 

marcin0903

New member
Te 4 gry to są gry z Xbox Live Arcade - nie są to Retaile. Dlatego Xbox 360 Arcade, są one dołączane tylko właśnie do zestawu Arcade.
 
Do góry