HDMI tylko w 480p

krzywyxxx

New member
Podłączyłem konsole Premium Pro przez kabel HDMI do telewizora LCD Grundig VIVANCE 32 LXW 826710 REF HD Ready 32 cale w ustawieniach telewizji HDTV na konsoli jest tylko dostępna opcja 480p. Gdy podłączam konsole przez Component dostępne są wszystkie opcje czyli 720p oraz 1080i Jak uzyskać wyższą rozdzielczość obrazu niż 480p na kablu HDMI. Czy to wina Telewizora czy konsoli ?????. Konsola posiada najnowszą aktualizacje. Kabel HDMI to AWM model e89980-a za 48 zł kupiłem w Media Markt.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mam podobny problem od dawna tylko z 1080p, myslałem ze to wina tv na szczęscie nie.Podłaczyłem ps3 i wszystko gra ładnie wyświetla 1080p.Ktos mi podpowiedział ze wina stoi po stronie wersji HDMI jaka montowana jest w 360 ale czy to prawda? Kiepska kompatybilnosc czy co?
 

Ogr

New member
Bez reklam
:( nO I doczekałem się odpowiedzi z serwisu xbox 360 cytuje:

Sprawa , o ktorej Pan pisze moze byc w miare skomplikowana , mianowicie moze byc mozliwe ,ze Pana odbiornik TV nie wspiera rozdzielczosci 1080p tylko i wylacznie z Xbox Elita ( ale ma Pan zawsze mozliwosc polaczenia na rozdzielczosci 1080i ). Najprostsza rada , aby sprobowal Pan polaczyc panska Elite z innym odbiornikem FULL HD ( 1080p ) , i sprawdzic czy jest kompatybilna. Jezeli powstana dalsze niejasnosci , prosze o kontakt z nami , pod numerem telefonu : 0-0800-441-1796 , Pon - Pt w godz : 9.00-17.00
.

z tym 1080i mogli dac sobie spokój na moim tv wyglada to gorzej jak w 720p ,przeplot to lipa czasem widać pozostałe cienie .Jak można wjeba.... HDMI które nie jest kompatybilne z wszystkimi tv ,ktos pisał kiedyś że kupił tv sony za 10000i ta sama lipa. Czym nas MS jeszcze zaskoczy??
p.s
krzywyxxx napisz tez do nich zobaczymy co odpiszą?
 
Ostatnia edycja:

Daja

New member
Okablowanie kina domowego sanyo

Panowie i panie. Mam pewien problem Posiadam zestaw kina domowego Sanyo ASX-TS3000. Problem polega tym iż chciałbym podłączyć te o to kino domowe pod dvd Manta DVD Emperor IV Neron. Problem polaga na tym iż kabel od kina domowego (AWM E89980-A) ten oto kabel nie pasuję do wejścia w dvd. Chciałbym się dowiedzieć czy jest może jakiś zamiennik tego kabla z innym wejścien i jeśli tak to serdecznie proszę o podanie mi symbolu tego o to kabla. Będe wdzięczny jeśli otrzymam szybką odpowiedż. Pozdrawiam!
 

Ogr

New member
Bez reklam
sibkods napisał:
OGR myślisz, że to wina xbox?
Mnóstwo sprzetów ma problemy by poprawnie działać na kablu HDMi z TV...
Tak mysle ze to wersja HDMI w xbox jest mało kompatybilna ,kolega ma to samo z panasem a z ps3 wszystko gra .Jeden gosc pisał mi ze na sony nie idzie 1080p tak jak i ja ma martwą opcje 1080p w xbox. Ja akurat tym sie nie martwie przy 42 calowym tv nie widze róznicy miedzy 720p a 1080p :) No moze jak przykleje nos do ekranu:D
Słyszałem ze nowe xboxy maja inna wersje HDMI CZY TO PRAWDA ???
 
Ostatnia edycja:
Do góry