Panasonic TH-42PV70P + X-BOX 360?

Garry2012

New member
Witam,

Na dniach kupuje telewizor plazmowy Panasonic TH-42PV70P.

Czy opłaca się kupić też X-Box'a 360? Jak bedzie wygladala grafika na 42 calowym tv plazmowym?

Przeczytałem wszystkie wątki na forum, ale nie znalazłem zadnego, ktory pomoglby mi w podjeciu decyzji.

Słyszałem, ze do grania najlepiej nadają się telewizory LCD, natomiast plazmy do ogladania filmow, no ale przeciez kazdy pewnie i oglada filmy i gra, wiec co wybrac?

Panasonic TH-42PV70P (rozdz.1024x768) ma 2 wyjscia HDMI tak samo jak X-Box 360 Elite, wiec jedyna opcja to kupienie eilite i uzycie HDMI?

:hmm:
 

v12

New member
Pod tym TV obraz z SD i HD będzie idealny :p Więc jeżeli chcesz mieć duży TV, który obsłuży wszystko , nirma co się zastanawiać :d ja jestem zadowolony z mojej plazy i x-boxa 360(premium)
0
 

Garry2012

New member
A jaka masz plazme? Laczysz sie przez HDMI?

Ten TV ma rozdzialke 1024x768... wiec pewnie grafika bedzie gorsza niz na LCD? Ale o ile gorsza?
 

Garry2012

New member
Okay, dobrze wiedziec. A możecie mi odpowiedziec na reszte pytan? Przede wszystkim jaka jest roznica miedzy grafika na:

1. X-Box 360 + TV LCD
2. X-Box 360 + TV Plazma
3. X-Box HDMI + TV Plazma HDMI
 
N

nitrolukas

Guest
Podlaczam sie pod pytanie kolegi..ja mam panasonica 42pv7 i chcialbym wiedziec jak to bedzie z xboxem ktorego zamierzam kupic..
 
Do góry