sony kdf 50"A11E i xbox 360

janpat

New member
Jestem ciekaw czy ktoś zauważył u siebie mając powyższy zestaw cienie konturów tak wgrze jak i w napisach. Jest to przy wszystkich rozdzielczościach i przy podłączeniu orginalnym kablem z przełączeniem na hdtv. Co to może być przed rokiem (tuż po zakupie) przezkilka miesięcy tego nie było, fakt przez około 7 miesiecy konsola nie była używana.
 

ufok12

New member
WItam

Dołączam się do pytania. Wystąpił u mnie dokładnie ten sam problem. Wszystko ma kontury. Pytanie czy nie jest to spowodowane jakąś aktualizacją softu w X-Box360 ??

Na początku też jestem pewien że tego nie było !!

Pozdrawiam
 

czaki

New member
jesli to duszki to rozwiazanie problemu jest forum trzeba przestawic 3 paramtry w menu serwisowym, gdzies to jest bo szukalem ponoc jest to oficjalne rozwiazanie prblemu podene przez sony
 

ufok12

New member
Witam

Tak już znalazłem w menu serwisowym przestawia się 3 parametry i już jest OK :)

Chodzi o odświeżanie 60Hz z Xboxa360

Pozdrawiam
 

kosmacz

New member
ufok12 napisał:
Tak już znalazłem w menu serwisowym przestawia się 3 parametry i już jest OK :)

Chodzi o odświeżanie 60Hz z Xboxa360

Pozdrawiam
a które jak mozesz podac ?

wiem ze temat stary ,ale teraz mnie to dopadlo.

Pamietam ,ze kiedys czytalem cos na ten tamat ,ala nie moge znalesc.

Edit :

oki znalazlo sie ;) --->

A oto rozwizanie z zachodniego forum (dziala na duzy ghosting, kiedy cienie liter sa przesubiete w lewo):

To bring up the "service" menu, put the TV in standby mode, then press in sequence :

Onscreen Display ( the little screen with the i+ in it )
5 ( channel number 5 )
Volume Up ( upper end of volume button )
Analogue ( middle top button )

The TV should switch on and when it's warmed up, you should see a screen with lots of big green lettering on it.

Press the "menu" button ( middle bottom )

Use the direction dial to move down to "LCD Drivers" and press right on the dial to enter this menu.

Move down to "S H Pos Reg R". It should be "10", change it to "11". ( Left/Right to adjust )
Move down to "S H Pos Reg G". It should be "10", change it to "11".
Move down to "SHPos Reg B". It should be "10", change it to "11".

Press the menu bottom to drop out of the menus, and the standy button to drop to standby. Switch back on, and hopefully your ghosting will be gone. Mine was, haven't noticed any side effects, seems ok.

Sprawdzilem u siebie... DZIALA

a post lezy tu --> http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=65386#post65386

pzdr
kosmacz
 
Ostatnia edycja:
Do góry