Hej w co gracie na x360!

bartoszer

New member
witam!
Ja dzisiaj zacząłem grę Conan! jak by ktoś chciał podzielić się wrażeniami odnośnie tego tytuł to zapraszam! porównałbym to do ps2 God of War ale tytul na ps2 jest wydaje mi sie lepszy a co wy myslicie zapraszam do dyskusji!
pozdrawiam!
 

bartoszer

New member
halo 3 hmm daj se spokoj :)

Co do halo 3 niestety ale jak na mnie ta gra w ogole nie wciaga ! wiem ze ladna grafika duze przstrzenie i w ogole wszystko cacy ale......?? moje spostrzezenia - jak widze obcych "karły" jakies czy co i te ich smieszne teksty piskliwym glosikiem wymawiane to mnie bardzo to irytuje nie wiem jak was! giwery oki ale dzwiek nie zachwyca odnosnie spluw! tereny super laziki i te inne samolociki i bajerki tez fajne ale jak na mnie w ogole nie wciagajace !!
no i muzyka ogolnie suuuuper! ale sama gre niestety wg mnie za wysoko oceniaja ! moze ktos podejmie dyskusje wg mnie tak wyglada prawda o halo 3! czyli mnie w ogole nie wciaglo!!!!
pozdrawiam!
gearsy rzadza!!!!
 

Tanhauser

New member
Bioshock - właśnie czekam na przesyłkę. To pozycja obowiązkowa dla właścicieli X360 ;-)
Halo 3 - właśnie sprzedałem - single player był naprawdę dobry, ale w mulit to nie moje klimaty, wolę Gears of War.
 

Rudeford

New member
Halo3 hmm, nie grałem w 1 i 2 ale w 3 pewnie zagram z ciekawości za co te wysokie noty. Mnie również seria Halo zupełnie nie bierze. Na multi nie mam czasu i wole raczej zaliczyć jakąś fabułę, przygodę itd. niż w kółko się strzelać. Właśnie skończyłem długo odkładane Kameo i jestem pod wrażeniem miodności grafiki i gameplayu. Co do Conana to przekonam się na własnej skórze jaki z niego twardziel może już jutro jeśli poczta nie zawiedzie. Wstępnie podoba mi się klimat i rozczłonkowywanie i fajne są te wykańczające ciosy po udanym bloku. Tak na marginesie to z Conana niezły brzydal:D
Pozdrawiam
 

apollo32

New member
Koledzy nie dam zlego slowa o Halo powiedziec,Wedlug mnie 3 odslona tej serii zasluguje na noty jakie dostaje,wlasnie drugi raz przechodze kampanie na Legendary,pierwsze przejscie zajelo mi cos kolo 40 godzin...:) Dla mnie trojeczka wymiata, sam lapie na tym sie ze wlaczam swoj mega projektor i pocinam sobie tak sam z siebie bez specjalnych zachet. Jedyneczke skonczylem paredziesiat razy, mozecie sie smiac ale pisze serio, dwojeczki nie trawie, nie wyszla im zbytnio ale trojeczka jest klawa,non top dynamiczna akcja, dodam ze gram tylko i wylaczxnie na legendary wtedy dopiero gra pokazuje prawdziwy pazur,sa lokacie ktore przechodze pare godzin tak ciezko sie walczy. Wlasnie Halo zaslynelo glownie z walk z obcymi, w seri nie chodzi o to zeby bezmyslnie przec naprzod tylko kwintesencja sa wlasnie walki,teksty gruntsow czyli tych malych karlow sa genialne, wogole gra jest git i kto twierdzi inaczej bluzni..:p
 

bartoszer

New member
bioshock:)

hej
Tanhauser mowisz o bioschock? na pewno nie bedziesz zalowal wydanej kasy gra po prostu wymiata i po prostu trzeba zobaczyc miasto Rapture!!! jest suuuuper zajefajne i wymiata klimatem lat 40 i 50 !co do oprawy audio to teksty napotkanych tam ludzi moga wystraszyc niejednokrotnie (pelen obled) ja juz zakonczylem przygode w tym miescie i jestem pod wrazeniem calyej historii no i zkonczenia bo zakonczenie daje duzo do myslenia moze bioschock 2??? hmmm kto wie!
a co do watku o conanie to gra nie jest taka fajna na jaka sie wydawala! moja ocena w skali 1-10 to 6,0. nic ciekawego to nie god of war I lub II! powiem tak ocene moze dac wyzej ten ktos kto nie gral w god of war wg mnie na razie w srod slasherow nie ma nic lepszego od tego tytulu na ps2! powiem szczerze niestety ale nie mile zaskoczenie co do tego tytulu i nie polecam!
a halo to halo z milosnikiem i fanatykiem wrecz tak jak tutaj opisuje siebie apollo32 nie pogadamy:) nie obraz sie apollo ale tak to odbieram! aha jak kto chce pogadac na temat gier i xbox360 zapraszam na gg 5210045 (czesto niewidoczny ale odpisuje) pozdrawiam wszystkich milosnikow giercowania an xklocku!
 

bartoszer

New member
orange box na xklocka!

hej dzisiaj na stronie gamespot.com w odnosniku do konsoli xbox360 mozna zobaczyc recenzje half life orange box ! dostal bardzo duze noty nawet jak oslowaione halo 3!! 9.5 to bardzo dobra ocena przy czym trzeba zauwazyc ze za jedna cene dostajemy az 5 gier : half life 2, half life 2 - episod one i two, team fortrees2 i nowosc gre portal!
oto link :
http://www.gamespot.com/xbox360/index.html?p=xbox360
 

apollo32

New member
Fanatyk?? NIgdy tak o sobie nie myslalem...predzej miłosnik Halo, ale nie tylko ta gra mnie jara, jest jeszcze cale mnostwo innych szczegolnie tych z UBISOFTU...Tak pozatym to ciezko rozmawiac z kims kto zamiast argumentow uzywa epitetow...:(
 

bartoszer

New member
xbox360

hej !
apollo wyrazilem tylko swoje zdanie! nie mam zamiaru sie z toba sprzeczac na forum!
ateraz z innej beczki gral juz ktos w hl2 episod 2??? jestem ciekaw jakie wrazenia ? podobno z orangeboxu wymiata gierka portal prosze o odpowiedzi!
pozdrawiam!
 

helganin

Boss
VIP
Episode Two jest super, świetna grafika i wogóle dla mnie gra jest genialna :D
A portal jest fajny przez chwile a potem nuda, szybko mozna go przejść.
 

bartoszer

New member
hl2

helganin dzieki za informacje na pewno skusze sie i zakupie ! pamietam jeszcze hl2 na pc wygladalo to ladnie ale instalowac trzeba bylo bardzo dlugo - meczarnia doslownie! no i internet trzeba bylo miec aby odblokowac sam gre !porazka jak nie wiem!
dlatego przeszedlem na xbox360 i nie zaluje!
pozdrawiam !
 

Ogr

New member
Bez reklam
Od wczoraj w TIME SHIFT fajna zabawa z czasem, grafika całkiem ładna grywalnośc jeszcze lepsza polecam !
 
Do góry