problem z xboxem360 i lcd philipsem

xboxfan

New member
Witam mam pewien problem zwiazany z LCD Philipsem 32 PFL 7332/10 a mianowicie chodzi o to ze jak podlaczam xboxa360 to obraz owszem pojawia sie( na EXT 3) lecz niestety nie ma dzwieku.....probowalem chyba roznych kombinacji ale ciagle nie ma dzwieku:(,sam dzwiek za to pojawia sie na jeszcze innym kanale ale za to wtedy nie ma obrazu...dziwna sprawa,tak jakby dzwiek i obraz byly osobno na roznych kanalach? W watku o tym TV na ktores tam stronie ktos o tym wspomnial tylko ze w wypadku PS 2,dodam jeszcze ze w tego xboxa gralem na LCD sony bravia i nie bylo zadnych problemow....Ma ktos jakies propozycje??Z gory dziekuje za odpowiedz....Pozdrawiam!!!
 

bartoszer

New member
hmm zobaczymy?

witam!
mysle ze moze powinnes puscic sygnal po kablu component i zobaczyc to wejscie czylli component!!:) odlaczyc kable od euro przejsciowki jaka dostales i podlaczyc do tv prze component zggodnie z kolorami i powinno grac ja mam tak w plazmie lg 42pc51 i chodzi jak ta lala!! pozdrawiam
 

Tomasz_gd_pl

New member
Jakim złączem podłączasz XBOXA ?
Polecam po component jedyna sensowna jakość HD 720 lub 1080 naprawdę w grach są istotne szczgóły a dopiero na takiej rozdzielczości to widać, jeśli chodzi o zwykłe "CHINCH VIDEO" to jest profanacja :)
 
Do góry