Xbox 360 kupno..

Ogr

New member
Bez reklam
Ten rok nalezy do xbox !!!! najbizsze miesiące poczawszy od premiery BAJOSHOCK WYSTAWIA 360 NA PODIUM:krol: :grin: nastepnie takie gry jak HALO 3 ,HALF LIFE epizot 3,RESIDENT EVIL 5 itd jasne ze warto zwłaszcza wersje ELITE
 

nermal

New member
Hm Na czym mi zalezy.. Najbardziej chce aby mi wystarczyla na kilka lat.. nie chce aby byla awaryjna, czytalem dosyc na ten temat(Xbox360).. jedni mowia ze dziala bez zarzutu, drudzy ze to shi*... X360 kusi mnie cena, liczba gier, a takze wydajnoscia.. PS3 jak dla mnie to takze swietna rzecz... Sam juz nie wiem..
 

Hawkmoon

New member
jak cię stać to kup obie, bo katalog gier na obie jest mocno zróżnicowany... jak nie, to musisz się zdecydować... awaryjność z dużym katalogiem gier, ale tanio, czy bezawaryjność z niewieloma grami oraz drogo... no wiem argumentów za jednym i drugim jest o wiele więcej, ale ty już sam musisz zdecydować które z nich będą dla ciebie ważniejsze...
 

nermal

New member
Ok, dzieki... A jeszcze jedno, bylem w kilku sklepach i widzailem jak koles gral na PS3 w Residance Fall of the Man.:eek:.. bylem zachwycony grafika.. wszystko takie realistyczne.. tylko, nie wiem jak wygladaja gry na x-kloca w porownaniu do PS3?
 

SevenOfNine

New member
nermal napisał:
Ok, dzieki... A jeszcze jedno, bylem w kilku sklepach i widzailem jak koles gral na PS3 w Residance Fall of the Man.:eek:.. bylem zachwycony grafika.. wszystko takie realistyczne.. tylko, nie wiem jak wygladaja gry na x-kloca w porownaniu do PS3?

Gry multiplatformowe (czyli wydane zarowno na x360 jak i ps3) zwykle wygladaja lepiej na maszynie MS. Wyszla ona wczesniej na rynek, programisci znaja ja lepiej a i gry byly docelowo optymalizowane wlasnie pod nia. Gry takie jak Geras of War, Cod3, Bioshock nie tylko swietnie sie prezentuja graficznie, ale sa tez bardzo grywalne. Resistance: Fall of Man podobno na dluzsza mete nie zachwyca graficznie, ale mimo to ma dobre oceny (srednia na gamerankings to 87,4%). Za to Heavenly Sword w/g wielu osob pokazuje, ze ps3 ma wiele do zaoferowania pod katem grafiki:).
W/g wielu opinii obie konsole maja porownywalna moc i tak naprawde swoje mozliwosci beda pokazywac w grach wydawanych ekskluzywnie tylko na jedna w nich. To w tedy tworcy maja mozliwosc dopieszczenia swojego dziela pod katem danej platformy:). Tak naprawde grasz w gry a nie w konsole czy grafike, wiec musisz sie zastanowic jakie tytuly najbardziej Cie kreca, sprawdzic na ktorym sprzecie znajdziesz ich najwiecej i sprawa bedzie jasna:).
 

Hawkmoon

New member
zgadzam się z przedmówcą, chociaż z tym że zawsze lepsza grafa jest w multiplatformowych na MS to nie tak do końca (vide oblivion), ale fakt faktem, że najlepiej sam się zastanów w jakie gry chcesz grać i dobierz pod tym kątem konsolkę... chociaż nie przepadam za xboxem to jak przedmówca polecam ci dobrać konsolkę do własnych potrzeb, nie patrząc na razie na grafikę - bo ta w obu konsolach dopiero się rozwinie...
 

SevenOfNine

New member
Hawkmoon napisał:
zgadzam się z przedmówcą, chociaż z tym że zawsze lepsza grafa jest w multiplatformowych na MS to nie tak do końca (vide oblivion)

Napisalem "zwykle" :p. I fakt, czytalem gdzies recke Obliviona i podobno grafika na ps3 zostala zauwazalnie podciagnieta w stosunku do wersji na x360.
 
Do góry