jak zrobić update do 1080p w wersji Core bez netu

Ogr

New member
Bez reklam
Witam !!! jestem na tej stronie i nie bardzo wiem gdzie celowac aby to sciągnac ? cos przegapiłem?
 

Ogr

New member
Bez reklam
kolejny problem nagrałem i nic ,konsola pokazuje tylko ze dysk z multimediami!:hmm:nagrałem to na róznych płytach i nic:(
 
Ostatnia edycja:

SevenOfNine

New member
Ogr napisał:
kolejny problem nagrałem i nic ,konsola pokazuje tylko ze dysk z multimediami!:hmm:nagrałem to na róznych płytach i nic:(

Wyłącz konsole z płytką w napędzie i włącz ponownie (w ustawieniach konsoli powinienes zaznaczyc automatyczne uruchamianie gry znajdujacej sie w napedzie).
 

Ogr

New member
Bez reklam
SevenOfNine napisał:
Wyłącz konsole z płytką w napędzie i włącz ponownie (w ustawieniach konsoli powinienes zaznaczyc automatyczne uruchamianie gry znajdujacej sie w napedzie).

nie pomogło:( moze zle nagrywam??? a w sumie elite powinno juz miec aktywne 1080p a tu lipa , jest zamrozona opcja.
 

SevenOfNine

New member
Ogr napisał:
nie pomogło:( moze zle nagrywam??? a w sumie elite powinno juz miec aktywne 1080p a tu lipa , jest zamrozona opcja.

Hmm...

A jak wypalasz pliki z update'u? Wypal katalog SystemUpdate_05-2007 (z zawartoscia), $SystemUpdate (tez z zawartoscia) i sam plik su20076000_00000000 na jednej plycie. Mi sie udalo (wypalalem uzywajac nero) wiec i u Ciebie musi:).
 

SevenOfNine

New member
Ogr napisał:
wypalam na nero ,testowałem juz wszystkie sposoby i nic:(

Na bank masz ustawioną opcję bezpośredniego startu płyty po uruchomieniu konsoli?

Sprobuj tez udpalic update z pendrive'a. W necie sporo osob ma problem z wgraniem upgrade'u z plyty:/. Poszperaj w googlach (np. tu) i moze ktorys sposob ruszy.

Moge juz tylko zyczyc powodzenia:). Swoja droga moze masz juz najnowsza wersje softu? Ja w poprzedniej nawet nie widzialem opcji 1080p.
 

Juchy

New member
Ogr napisał:
wypalam na nero ,testowałem juz wszystkie sposoby i nic:(

ale napisz konkret jakie to sposoby niby testowales, jakie plyty itd.
krok po kroku pisz co robisz od momentu sciagniecia pliku z linka podanego wyzej to sie dojdzie gdzie jest blad...
 

Ogr

New member
Bez reklam
nagrałem na cd -R ,DVD-R,DVD+R,DVD RW po sciagnieciu rozpakowałem wyskoczył osobny folder ,nagrywałem tez nie rozpakowany prędkosc nie zmieniałem ,odpalałem z automatycznym wczytaniem płyty i bez no chyba wszystko co mozliwe?
 

Ogr

New member
Bez reklam
na dwa sposoby, a predkosc moze miec znaczenie??? z tego co czytałem na necie masa ludzi ma ten problem!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry