TV pod x-sa

Status
Zamknięty.

reverent

New member
Witam.
Być może ten temat był już nieraz poruszany, jednak nie znalazłem konkretnych odpowiedzi na moje pytania :/ Otóż jak w temacie widać, mam ciężki orzech do zgryzienia jeśli chodzi o wybór telewizora pod moja konsolke. Dysponuje budżetem około 3500zl +-300 i waham sie pomiędzy LCD a plazma. Byłem dzisiaj w Saturnie i gość mi powiedział, że pod konsole to tylko plazma, argumentował to brakiem jakiegokolwiek efektu smużenia, jak również większą ostrością obrazu mimo niższej rozdzielczości w porównaniu z LCD-kiem. Wybór po takich słowach byłby prosty, jednak tu zaczyna się problem - powiedział również że w tym przedziale cenowym dobrej plazmy nie kupie... Prosiłbym o zweryfikowania jego słów, oraz możliwą pomoc w wyborze telewizora. Warunkiem jest cena oraz rozmiar (od 32"), wygląd nie ma dla mnie większego znaczenia, w końcu nie będę sie patrzył na obudowę ;)

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
 

marcin0903

New member
Nie martw się inni musieli i tak czekać po 2 tyg na odpowiedź, albo często wogóle jej nie dostali.
Z tym to jest tak - mam plazmę (Panasonic TH-42PV60 1024x768) i LCD (Sharp XD1 37" Full HD). No i wiadomo full hd to full więc i na sharpie było lepiej - nie jestem specem w tej dziedinie - co i dlaczego, ale poprostu było lepiej, ale miałem też LCD , Samsung LE32N71B (cena lekko ponad 3,000 zł) i jakość na nim też była lepsza. A jak gra się to zapewne nie zwraca się uwagi na smużenie (jeśli wogóle takowe występuje). Czyli tak , wygrywa LCD, a ja Ci polecam TV 32" Samsung LE32N71B!

Na następny raz popatrz w tematy przyklejone i nie pisz post pod postem.
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=13246&page=3

Jak rozwiążemy kompletnie problem i nie będzie pytań to zamykam temat.


Pozdrowienia
 
Status
Zamknięty.
Do góry