Filmy HD na XBOX360

tomo88

New member
mam pytanie. jakie formaty plikow hd video odtwarza xbox? wiem ze bez problemu odtwarza .wmv w 720p ale czy jeszcze cos innego? czy jest jakis dodatkowy program do xboxa odtw. video?
 

Nothomas

New member
Niestety tylko wmv ... pozosaje ci media center lub transcoe 360 no i oczywiści DVD i HD DVD ( do tego ostatniego trzeba dokupic specjalny czytnik)
 

SPYCHCIO

New member
Czy jak kupie HD-DVD z USA i do tego filmy HD-DVD tez z USA to bedą chodziły ( naped i filmy ) na moim x360 zakupionym w Polsce ?? Pozdrawiam !
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
rozumiem kolego twoją potrzebę zaistnienia, ale nie wyciągaj wątków sprzed 12 miesięcy... :) :) :) autor zapewne już odpowiedź znalazł lub temat odpuścił, a ty niepotrzebnie będziesz wzbudzał bezpłodną dyskusję..
 

uajka

New member
Witam
Odświeżam temat gdyż jest dla mnie interesujący a sprawy chyba się nieco zmieniły od ostatniego czasu
Wyszedł divx7 z obsługą plików mkv, co zmienia sytuacje, a przynajmniej tak mi sie wydaje.
W tym filmiku na stronie divx jest porada jak zrobić streaming z pc na xbo360 (nie mogę wkleić linka, gdyz jestem nowy na forum)

Czy ktoś próbował tego? Czy to faktycznie działa bez zarzutu? Czy teraz już można na xbox 360 oglądać filmy mkv?
 
Do góry