Zapowiedzi analityków obniżki cen XBOX360 w odpowiedzi na cenę PS3

darek_k

New member
Po obniżce cen Playstation 3 analitycy rynkowi uważają, że Microsoft wkrótce ogłosi obniżki cen swojej konsoli Xbox 360.
Zapowiadane ceny konsoli

- Core system z $299 do $249,
- Premium z $399 do $349,
- Elite NAJWIĘKSZA OBNIZKA z $479 na $399.

Czyż to nie wspaniałe taka wojna cenowa...
Sporo osób wypowiada się źle o Microsofcie ale pomyślcie gdyby nie oni to Sony wystawiłby cene 2500 zł (lub nawet 3000zł) i nie spóściłby ani o złotówkę bo nie byłoby alternatywy i developerzy bili by sie o możliwośc robienia gier na PS3, a tak Ci którzy lubią Sony kupuja PS3 ci co lubią Xa kupuja Xa ale w dobrej cenie i oto chodzi panowie.


Zródło
http://www.dailytech.com/Analyst+Predicts+Xbox+360+Price+Cut+Announcement/article7973.htm
 

kini0

New member
Bez reklam
szkoda tylko że nie ma żadnych ciekawych ciekawych gier ba PS3....
Najlepszy vzas Sony ma już chyba za sobą... a szkoda! Final FantasyVII nie zapomnę do końca życia.....:krol:
 

prawy

New member
;p

Polecam IGN.com. Na trwających e3 zostało zaprezentowanych dużo świetnych gier na ps3, które wyjdą pod koniec tego/na początku następnego roku. Na innych serwisach również ludzie zacierają ręce i z niecierpliwością czekają na nowe produkcje. Nareszcie sony bedzie miało jakies konkretne gry, może to jeszcze nie będzie taka super oferta jak xboxa360 ale z czasem będzie coraz lepiej. Ja wybrałem ps3 tylko z powodu exkluzywności metal gear solid4.
 

prawy

New member
Kojima powiedział że mgs wyjdzie tylko na ps3, poniewaz ps3 jest jak kino, najlepszej jakości, a mgs4 moze byc tylko najwyższych lotów. Wiem że jego ziomek naciska go żeby mgs4 wyszedł równiez na xboxa360 jednak wieże że kojima nie zmieni zdania. Sam w wywiadzie jakiś czas temu powiedział że mgs4 zajmuje prawie całego bluraya....

Polecam równiez obejrzenie konferencji sony. Pada tam zdanie, tytuł exkluzywny na ps3.

Jednak wszystko sie może zdażyć, możliwe że chęc zarobku przeważy szale , kojima ulegnie i mgs4 stanie się multi platformowe.
 

qluk

New member
Tyle, że Microsoft wpakował tyle kasy w koncerny robiące gry, żeby nowe tytuły wychodziły tylko na X. Tak ma byc z kolejnymi częściami np. GTA. Wieć pomimo wyższości technicznej PS3 moze przegrac z Xboxem.
 

mataman

New member
Bez reklam
Oj prawy cos mi tu fanbojstwem zalatuje. Generalnie gry na next-geny sa zbyt drogie w produkcji zeby byly exclusivy, chyba ze gry sa tworzone przez wewn. studia m$ czy sony, jak forza motorsport 2 (x360), czy motorstorm (ps3)
 

prawy

New member
Tak jestem
fanboyem
ale
mgs
. Dla mnie i
xbox
i ps3 jest super. Denerwuje mnie tylko to że ludzie
pisza
rzeczy o
któych
nie mają pojęcia. Wystarczy
poczytac
i
pózniej
napisać
cos
z sensem.
Przeciez
nawet na e3 było powiedziane ze mgs4 jest
exclusivem
, a raczej ma być, bo jak będzie
naprawde
nie wiadomo.
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Noto jest, bedzie, raczej ma być czy niewiadomo czy będzie eksklusivem ten MGS4,@prawy?;)
Ale nie bój nic, mój X360 już ledwo zipie, niedługo pewnie załapie Red Ring Of Death, więc nawet jeśli MGS4 wyjdzie na X'a to i tak zagram w niego na PS3. Bo jak mi 360'ki nie naprawią to drugiej nie kupię mimo, że tyle wypaśnych gier jest i nadchodzi. Nawet jeśli obniżą cenę za konsolę.
 

darek_k

New member
No to może Falcon
Chodzi o konsolę XBOX360 z zawartym już procesorem wyprodukowanym w technologii 65-nanometrów (zamiast obecnych 90) oraz poprawioną konstrukcją, mającą spowodować wyeliminowanie uszkodzeń symbolizowanych przez zaświecenie się trzech czerwonych diod na przednim panelu.
Miałaby ona zostać wyposażona w nowy procesor firmy IBM oraz chipy graficzne AMD/ATI.
Procesory te będzie produkowało tajwańskie TSMC, które zajmie się również wytwarzaniem nowych układów graficznych ATI serii Radeon HD 2000. Xenos w odróżnieniu do układów graficznych instalowanych w pecetach, zawiera w sobie zintegrowaną pamięci EDRAM, odpowiedzialną za wspomaganie pełnoekranowego wygładzania.
Pojawienie się nowej wersji sprzętu zapowiadane na tegoroczną jesień.

Polskie :
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34933
Za wodą:
http://gizmodo.com/gadgets/microsoft/xbox-360s-falcon-65nm-cpu-is-coming-276336.php
http://blogs.mercurynews.com/aei/2007/07/microsofts_next_move_code-name_falcon.html


Co do Sony to wiadomo że byli liderem i monopolistami i tak byli pewni że ludzie nie kupia nic poza PS3 że sami w to uwierzyli, dla tego WII i Xbox360 są potrzebni inaczej jak jest jeden gracz to będzie tylko wychwalanie sie i windowanie cen.
Dokładnie tak było na targach przy pokazie przez XBOX 360 gry Gear of War gdzie Sony zaprezentowało render KIllzone 2 który miał być namiastka tego co zrobia na PS3 ponieważ miał byc 3 razy szybszy od Xbox, teraz widać w gameplayu Killzopne 2 ile mu brakuje do rendera

http://www.gametrailers.com/player/21609.html

Nie uważam x360 za naj naj ale ma więcej gier , najlepiej bym chciał aby wyszła następna wersja Wii z grafiką podobna do PS3 lub Xa wtedy byliby krolem
 

Ogr

New member
Bez reklam
konsola to tylko klocek stworzony do gier ,priorytetem są gry po to stworzono konsole w moim rozumieniu najlepszą partią jest platforma na ktorą stworzono więcej ciekawych gier,bo ja chce grac a nie gapic sie na klocek ,na chwilę obecna jest to xbox 360 i z tego co czytam jeszcze długo tak zostanie, ja stawiam na zwycięstwo 360 oczywiscie tego dowiemy sie nie predko . Prostym rozwiazaniem jest kupienie wszystkich konsol DLATEGO CIESZMY SIE ZE FIRMY WALCZA ZE SOBA I CENY MAJA SPASC, BO MOZE STAC NAS BEDZIE NA DWIE KONSOLE :D
POZDRO
 
Ostatnia edycja:
Do góry