Next Genowa Grafika

Ogr

New member
Bez reklam
Jaki tytuł GRY na 360, według was ukazuje grafike nowej generacji ??
jakie gry warto kupić a które odradzacie ??!!!
 
Ostatnia edycja:

woncker

New member
Teraz, kiedy kupiłem nowy telewizorek z HD, mogę z całą pewnością powiedzieć, że jedna z najlepszych gier (i pod względem graficznym, i grywalnym) to Gears of War. Ta gra to po prostu cud wśród gier, ale jej prawdziwe zalety dostrzeżesz dopiero podczas gry przez Xbox Live...
 

deoc

New member
jest wiele gier z super grafika - jak ktos widzial filmiki i screeny z Halo3 to wie o czym mowie - a z tych co sa to Gearsy - Flatout Ulitimate Challenge i wiele innych - nawet Polski Call of Juarez ma super grafike ;)
 

Peacemaker

New member
pozwolę sobie nie zgodzić się z przedmówcami :)
Gears of War to niezły gniot jest. I graficznie i fabularnie. Głupia i tępa giera.
i tyle :D

ale ja się nie znam, bo nawet konsoli już nie mam
ale to się zmieni :eek:k:

pozdro,

Peacemaker.

p.s.
a w necie znalazłem reckę Bioshock. Ostro z nią pojechali - kolejny gniot z liniową do bólu fabułą, błedami w grafice, etc... ciekawe jakim gniotem będzie Halo3, bo o ile CoD4 na pieca będzie pewnie hitem to jestem spokojny.
 

koven

New member
jak Ci sie te gry nie podobaja to nie kupuj konsoli, tylko takie wychodza...
zrob sobie upgrade kompa i ciesz sie gniotami na PC

Twój post nie wnosi nic do tematu ;) tylko upomnienie słowne - tak na przyszłość. - marcin0903
 

Ogr

New member
Bez reklam
chciałbym widziec jak taki gears chodzi na kąpie:-D ile kasy trzeba by włorzyc i stracic nerwów. BIOSHOCK szczerze nie zrobił na mnie tak wielkiego wrarzenia jak sie zapowiadał ale to kwestia gustu ,pierwszy raz widziałem tak zrobiona wode !!!! Halo to pewniak dwie czesci były super wiec o trzecia sie nie boje !!!!!!!!!!:D
 

arsenal

Moderator
VIP
Peacemaker napisał:
pozwolę sobie nie zgodzić się z przedmówcami :)
Gears of War to niezły gniot jest. I graficznie i fabularnie. Głupia i tępa giera.
i tyle :D

ale ja się nie znam, bo nawet konsoli już nie mam
ale to się zmieni :eek:k:

pozdro,

Peacemaker.

p.s.
a w necie znalazłem reckę Bioshock. Ostro z nią pojechali - kolejny gniot z liniową do bólu fabułą, błedami w grafice, etc... ciekawe jakim gniotem będzie Halo3, bo o ile CoD4 na pieca będzie pewnie hitem to jestem spokojny.
Właśnie chłopcze wskoczyłeś na moja czarną listę. Watch yourself:twisted:
Zobaczę czy COD4 bedzie hitem jak w niego zagram na X360. A przepraszam! Zapomniałem. To gra na konsolę więc na bank będzie gniotem:roll:
Skąd się takie trolle biorą?:hmm:
 

czaki

New member
GoW gniot ?? Bioshock gniot ?):):) piszesz głupoty chyba tylko po to by wywołać falę oburzeń, kosola jest właśnie do "ciupania" a nie zastanawiania się nad zagadkami w lewo czy w prawo
 

Peacemaker

New member
Ogr napisał:
chciałbym widziec jak taki gears chodzi na kąpie:-D ile kasy trzeba by włorzyc i stracic nerwów. BIOSHOCK szczerze nie zrobił na mnie tak wielkiego wrarzenia jak sie zapowiadał ale to kwestia gustu ,pierwszy raz widziałem tak zrobiona wode !!!! Halo to pewniak dwie czesci były super wiec o trzecia sie nie boje !!!!!!!!!!:D

Zalecam więcej czasu z pewną pozycją wydawnictwa PWN zamiast czasu spędzonego przed TV z padem w dłoni ;)
nie obraź się, ale ... poraził mnie Twój post ;)
co do wody... cóż, mało widać widziałeś ;) (hey! bez urazy ;) )
co do Halo... no nie wiem... zobaczymy, choś akurat mi trudno jest oceniać, bo nie znam poprzednich dwóch części.

czaki napisał:
GoW gniot ?? Bioshock gniot ?):):) piszesz głupoty chyba tylko po to by wywołać falę oburzeń, kosola jest właśnie do "ciupania" a nie zastanawiania się nad zagadkami w lewo czy w prawo

nie, nie... źle mnie zrozumiałeś. nie jest moim celem wywoływać żadnych fal :) wiem, że konsola jest do ciupania, ale troszkę obiektywnie można by czasem spojrzeć, co nie?
GoW - wielki, rozdmuchany tytuł, który tak naprawdę nie powala grafiką, nie powala rozmachem akcji, nie powala niczym nadzwyczajnym.
ale to tylko moje odczucia i tyle.

arsenal napisał:
Właśnie chłopcze wskoczyłeś na moja czarną listę. Watch yourself:twisted:
Zobaczę czy COD4 bedzie hitem jak w niego zagram na X360. A przepraszam! Zapomniałem. To gra na konsolę więc na bank będzie gniotem:roll:
Skąd się takie trolle biorą?:hmm:
no no, chłopaku! :) będę uważał ;) :D
COD4 :mrgreen: nie powiedziałem nic złego n/t tego tyułu!
myślę, że to będzie "must have" na Xsa ;) spokojnie... może się jeszcze w sieci spotkamy ;)

nie nazywaj mnie trollem, proszę. to jest forum, a jednym z jego zadań jest wymiana poglądów. ja swoje przedstawiłem i tyle.

no.
pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Peacemaker.
 

Ogr

New member
Bez reklam
:D :hmm: co to za gniot ,tak wiem błędy pisała to moja 12 letnia córka :roll: co to ma do tematu ?????? jestem ciekaw na jakim tv grałeś? jaka gra ma super grafe i od kiedy CoD nie jest gra linijną???:D :D :D :DTROLL
 
Ostatnia edycja:

Peacemaker

New member
Ogr napisał:
:D :hmm: co to za gniot ,tak wiem błędy pisała to moja 12 letnia córka :roll: co to ma do tematu ?????? jestem ciekaw na jakim tv grałeś? jaka gra ma super grafe i od kiedy CoD nie jest gra linijną???:D :D :D :DTROLL

dalej popełniasz błędy, przyjacielu ;)
tv znajdziesz parę stron wcześniej - pisałem na czym grałem.
ale... bez sensu trollujesz i odchodzisz od głównego wątku.
reasumując - nie, nie jestem fanboyem ani trollem. wyrażam swoje zdanie i tyle.
wierzę, że te gry dają Wam zwyczjnie radość z grania i bardzo dobrze!
jednak ja staram się nie ulegać masowej histerii i spojrzeć w miarę trzeźwo na temat.

pozdrawiam,

Peacemaker.

p.s.
a jednak kupując Xsa i GoW uległem manipulacji :p .
ale teraz przynajmniej wiem o czym piszę :eek:k:
 

marcin0903

New member
CoD4 będzie hitem napewno bo grałem, a właściwie gram już w betke ;)!
Co do BioShocka, Forzy i Gearsów to są to najlepsze gry pod względem grafiki, no i jeszcze należy wspomnieć o Heavenly Sword na PS3 - również ma świetną grafikę!
 
Do góry