3 pola migają na czerwono - co jest?

autorus

New member
Dziwna sprawa, włączyłem dziecku Viva Pinata i po jakichś 10 min 3 pola w kółeczku zaczęły migać na czerwono. Obraz na tv zgasł i wszystko się powiesiło.
Zgasiłem konsolę, właczyłem z powrotem i już było ok. :-(

Autorus
 

arsenal

Moderator
VIP
Czyżby nadchodził Ring of Death na twoim X'ie?;)
Albo to początek kłopotów z przegrzewaniem albo jednorazowy przypadek. Tak też bywało. Sprawdź czy zasilacz i konsola ma czym "oddychać"
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
4uw5l08.jpg
 

czaki

New member
niekoniecznie, przegzana konsola, zimny lut, wszystko da sie naprawic jsli jest na gwarancji to radze juz ja wysyłac.
 

karoo

New member
Xbox 360

Czy i kiedy dostępna będzie konsola XBOX 360 z 65 nm CPU i GPU?
Czy taka konsola będzie również w Polsce? Te zmiany zaprzestaną przegrzewaniu konsoli?

Pozdrawiam!
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Ja bym na Twoim miejscu czym predzej sprzedal to i kupil nowa, dolozyl dwiescie zlociszy i cieszyl sie nowka sztuka, bo ta zaraz padnie i bedzie problemik i tysiaca zlotych Ci nikt nie odda, chyba ze masz jeszcze Iksiwo na gwaranacji... Pozdrwiam
 

deenbe

New member
Kuba_ps2 napisał:
Ja bym na Twoim miejscu czym predzej sprzedal to i kupil nowa, dolozyl dwiescie zlociszy i cieszyl sie nowka sztuka, bo ta zaraz padnie i bedzie problemik i tysiaca zlotych Ci nikt nie odda, chyba ze masz jeszcze Iksiwo na gwaranacji... Pozdrwiam


mialem 3 swiecace diody w czerwcu tamtego roku i co ? konsola dalej dziala:D:D:D :lol::lol::lol:
 

Einstein001

New member
A może miałeś 4 światełka ( czyli źle podłączony okablowanie) ?
Jeśli chodzi o 3 czerwone światełka to jest fix na to, aczkolwiek nie zawsze działa. Koszt to 99 zł a cała operację wykonuje Juchy. Jedna z najbardziej popularnych osób w dziale xboxa w Polsce.
 

deenbe

New member
Einstein001 napisał:
A może miałeś 4 światełka ( czyli źle podłączony okablowanie) ?
Jeśli chodzi o 3 czerwone światełka to jest fix na to, aczkolwiek nie zawsze działa. Koszt to 99 zł a cała operację wykonuje Juchy. Jedna z najbardziej popularnych osób w dziale xboxa w Polsce.


liczyc to chyba umiem a jak okablowanie moze byc zle podlaczone jak nie bylo dotykane? nie gdybaj.
 

piciuuu

New member
tez mialem jakis czas temu trzy diody(konsola nie byla wylaczana przez miesiac), po restarcie wszystko ok i od koloejnych 2 miesiecy problem sie nie pojawil, chociaz znajomemu sie zapalily 3 diody i juz ponad miesiac non stop ktos mu to probuje zreanimowac jak narazie bezskutecznie
 

Ogr

New member
Bez reklam
witam!!! jakiej naprawy dokonuje serwis w takim przypadku ??? i czy głównym problemem jest przegrzanie konsoli ?

czy ma sens zakup INTERCOOLERA pomagającego w chłodzeniu konsoli ???
 
Ostatnia edycja:

piciuuu

New member
Ogr napisał:
czy ma sens zakup INTERCOOLERA pomagającego w chłodzeniu konsoli ???

o to samo zapytalem w pobliskim sklepie z konsolami, odradzali odpowiadajac ze intercooler wdmuchuje do srodka dosc sporo kurzu i po kilku dniach testow konsola odmowila posluszenstwa (brudny laser)
 

Ogr

New member
Bez reklam
ok dzięki !!!wraz z kupnem xbox planowałem kupić intercooler dam sobie spokój, czekam na wersję elite ,czytałem że ma ten sam problem z przegrzaniem się co radzisz może na czas intensywnej gry wsadzić do lodówki :D
 
Do góry