Dysk

lapizapi

New member
Czy ktoś wie jak wymienić dysk w x na większy szukałem ale nieznalazłem instrukcji i niewie czy to działa
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Taa mozna ale musisz kupic oficjalny dysk Microssoft dostepne sa 20gb i 120gb. W Polsce chyba tylko ten pierwszy znajdziesz... sa one dosc drogie. A jesli myslales o wymianie na wlasny dysk. To grzecznie mowie Nie da sie :), a moze inaczej da sie ale trzeba sie z tym strasznie nagimnastykowac i szary zwykly czlowiek tego nie zrobi... Trzeba flaszowac naped, jakies tam hasla i inne glupoty robic... jednym slowem odposc sobie ;)

Aha chyba ze chodzi Ci o xa jedynke to zaden problem :) kupujesz normalny dysk jak do pc odlaczasz i podlaczasz tylko potrzebna jest przerobka jakims czipem, albo flasz biosa
 
Ostatnia edycja:

piciuuu

New member
Kuba_ps2 napisał:
Taa mozna ale musisz kupic oficjalny dysk Microssoft dostepne sa 20gb i 120gb. W Polsce chyba tylko ten pierwszy znajdziesz... sa one dosc drogie. A jesli myslales o wymianie na wlasny dysk. To grzecznie mowie Nie da sie :), a moze inaczej da sie ale trzeba sie z tym strasznie nagimnastykowac i szary zwykly czlowiek tego nie zrobi... Trzeba flaszowac naped, jakies tam hasla i inne glupoty robic... jednym slowem odposc sobie ;)

Aha chyba ze chodzi Ci o xa jedynke to zaden problem :) kupujesz normalny dysk jak do pc odlaczasz i podlaczasz tylko potrzebna jest przerobka jakims czipem, albo flasz biosa

inny dysk tez juz mozna podlaczyc klik **********
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
czaki napisał:
tlyko po oc komu wiekszy hdd do x-a?360:) jak dema wychodza pozenij nieraz niz pelne wersje ,
heh... nie raz- a Video Marketplace (np. dla takich Amerykanów usługa jest dostępna, a nie długo w Polsce), rzeczywiście do demek też może się przydać; do muzyki i do kilku innych rzeczy. Zależy kto jakie ma potrzeby. Dla mnie on jest poprostu nie potrzebny, ale dla kogo innego może być nie zbędny dlatego powtarzam, zależy kto ma jakie potrzeby.
 

BlackDragon.

New member
czaki napisał:
tlyko po oc komu wiekszy hdd do x-a?360:) jak dema wychodza pozenij nieraz niz pelne wersje ,

Korzystam z Xbox360 od niedawna i jak narazie mam 3 gry. Chcialbym przetestowac wiecej a na dysku miesci sie moze z 15 wersji demo, wiec jak chce sciagnac kolejne musze cos usunac.

Nie kazdy ma pieniadze zeby od razu kupic wszystkie gry. ;)
 

Mochu

New member
Mozna podlaczyc inny dysk poprzez samodzielna podmiane tego juz dostarczonego. Z tego co pamietam oblugiwwane so niektore modele hitachi 2.5 cala. Ale trzeba uzyc jakiegos softa i taki dysk przygotowac.

mozesz poszukac na forum tej stonki:
http://www.xbox-scene.com/
 
Do góry