Xbox 360 Elite

Ogr

New member
Bez reklam
Re

Ups napaliłem się już miałem kupować:).Sklep trochę pośpieszył się z reklamą produktu, dzieki za korekte.Pozdro.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Widze że jesteś zwolennikiem playstation? może dlatego dla ciebie to nic takiego ? Ja potrzebuję HDMI ze względu na tv który przyjmuje 1080p tylko przez to łącze ,no i dużo pamięci wygląd też jest ważny,biały nie pasuje mi do wnętrza :D więc podjarałem się tym modelem :D i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:

hernu

New member
Cena tego x-boxa to całkowite nieporozumienie.
Za 2 tys. już można kupić PS3 z napędem blu-ray, a co nowego oferuje wersja Elite: dysk twardy 120 GB, wyjście HDMI i czarny kolor obudowy.
A gdzie napęd HD-DVD ???
Trzeba dokupić ! :p
To ile będzie kosztować wtedy hd-fana możliwość oglądania filmów HD na x-boxie 360 ???
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
No i o to mi chodzi, ze plcimy tyle kasy, a w gruncie rzeczy dostajemy przyslowiowe :p hehe dalej nie dkoncze... Kazdy jeczy ze ps3 drogie, a czemu nikt nie jeczy ze elite drogie? Widac microft ma dobrych sciemniaczy na forach i to im pomaga ;) To sie jakos nazywa ale zapomnialem nazyw. Zenada 100% ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Co z tego???skoro stać was płacić 200zł i więcej za gry na ps3 to wydaje mi się śmieszne rozmawiać o 400zł dopłaty za 120GB itd:) ta cena jest początkowa jestem pewien że inne sklepy zaoferują mniejszą .HD DVD posiadam innej marki więc potrzebuję konsoli do grania a priorytetem są tytuły gier które są dostępne i planowane na przyszłość jak narazie xbox oferuje i planuje więcej ciekawych tytułów gier a o to przecież chodzi!!!! pisałem na innym poscie o przejsciach z ps3 podobne jaja były z ps2 wiec nikt mnie nie przekona do sony.TEMAT JEST O XBOX 360 ELITE NIE O SONY WIĘC KTÓRA FIRMA MA NAGANIACZY ????????????? :D
pozdro!!!

p.s Kuba, no właśnie dwoje kumpli kupiło ps3 a w gruncie rzeczy dostali te przyslowiowe :p hehe dalej nie dkoncze...
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Wydanie x360 ELITE uwazam za nieporozumienie .

Gdyby posiadał napęd HD-DVD i kosztował 2000zł to OK .

Ps: Znajac Microsoft NIEDŁUGO WYJDZIE Elite PLUS cos tam z NAPEDEM hd-dvd .

Pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
co zrobić ? cena w tym sklepie jest taka , w świecie podają mniejszą jakies 1700zł ja chcę te wyjście HDMI taki tv kupiłem , nie będę czekał na spadek cen mogę już kupić wersję premium lecz będę miał świadomość niedosytu pewnie przesadzam hehe:rolleyes: no trudno przepłace :)
pozdro!!!
 

Ogr

New member
Bez reklam
:hmm: co cię tak przeraziło???? wy ciągle tylko o tym ps3 to co on!!! ma takiego lepszego prócz blu-ray??????? nie kumam,po co ta ciągła krytyka.

Gry to podstawa jak narazie play niczym nie zaskoczył
 
Ostatnia edycja:

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Ogr napisał:
:hmm: co cię tak przeraziło???? wy ciągle tylko o tym ps3 to co on!!! ma takiego lepszego prócz blu-ray??????? nie kumam,po co ta ciągła krytyka.

Gry to podstawa jak narazie play niczym nie zaskoczył
Przeczytaj swój post... Przeraza mnie ten kraj bo nikt nie kupi oryginalnej gry tylko jeczenie ze nie kupie ps3 za tyle bo jeszcze tyle gry a xbox spiracony to bede mial gry za darmoche... Po co mam kupowac oryginalne audio-cd jak moge miec mp3 z internetu to kup sobie rower bo nie trzeba placic za paliwo jak w przypadku samochodu, a kazdy marzy o luksusowej furze...
 
Ostatnia edycja:

kotoman

New member
A ja nie bardzo rozumiem o co te jęki że niby za drogo, że nie warto, że kupa... ;) Przecież jak ktoś uważa że za dużo za HDMI, czarny kolor i większy dysk, to kupuje Premium i jest szczęśliwy jak dziecko, albo leci po PS3 i patrzy na nie z miłością, albo znowu kupuje Wii i macha wiilotem przy popierdułkach w poczuciu dobrego wyboru... Ludzie! przecież nawet ten krwiopijca i szatan wcielony (tfu! na psa urok) Billu nie zmusza do pójścia do sklepu i wybulenia ciężko zarobionej kapusty na jego nowe, mroczne wcielenie X360 ! A nawet w ramach protestu możecie kupić dużo wafelków Prince Polo zamiast Xa - naprawdę! :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Kuba_ps2 napisał:
Przeczytaj swój post... Przeraza mnie ten kraj bo nikt kur*a nie kupi oryginalnej gry tylko jeczenie ze nie kupie ps3 za tyle bo jeszcze tyle gry a xbox spiracony to bede mial gry za darmoche... Po co mam kupowac oryginalne audio-cd jak moge miec mp3 z internetu to kup sobie rower bo nie trzeba placic za paliwo jak w przypadku samochodu, a kazdy marzy o luksusowej furze...

SORRY KUBA to ty powiedziałeś !!!! Zle mnie zrozumiałeś ,chodzi mi o to że stać cię wydać 200zł za grę, 2000 zł za konsole czy to xbox czy ps 3 to tak czy siak dużo kasy ,gadanie o 300zł dopłaty za coś ciut nowszego itd jest śmieszne, nie chodzi o to co lepsze tylko o konkretny produkt który zaspokoi potrzeby danego konsumenta!!! ja wybrałem xbox i potrzebuję HDMI którego starsza wersja x360 nie posiada i zapłacę więcej takich jak ja jest więcej ;) Ja nie przerobię konsoli stawiam na jakość odbioru dlatego te łącze hd ,cieszą mnie oryginały a do tego boję się utraty gwarancji :( gre zawsze można sprzedać na allegro i za to kupić następny tytuł ,ja tak robię .
kuba już to jest nudne:( podziel się lepiej wrażeniami z grania ,może jakiś konkretny tytuł gry ??? jestem ciekaw nowej części def jam: icon , jak narazie mogę tylko pozazdrościć tym którzy już cieszom sie next gen
-ami
pozdro!!!!
 

airjack

New member
Ogr napisał:
(...)wy ciągle tylko o tym ps3 to co on!!! ma takiego lepszego prócz blu-ray??????? nie kumam,po co ta ciągła krytyka.

Gry to podstawa jak narazie play niczym nie zaskoczył
Miałem w domu obie konsole, PS3 i X360 premium. Pierwsze co można zauważyć to ogromna różnica w hałasie podczas pracy X360, dla mnie to jest dyskwalifikacja. Jeśli w "czarnej" wersji poprawili tego babola to ok. także tu jest podstawowa różnica. Do tego dochodzi jeszcze płacenie za granie w sieci na X360, nie wiem jak to dokładnie wygląda na PS3 (jeszcze nie doczytałem) ale z tego co mi się obiło o uszy to nie ma żadnych abonamentów.
 

Ogr

New member
Bez reklam
airjack napisał:
Miałem w domu obie konsole, PS3 i X360 premium. Pierwsze co można zauważyć to ogromna różnica w hałasie podczas pracy X360, dla mnie to jest dyskwalifikacja. Jeśli w "czarnej" wersji poprawili tego babola to ok. także tu jest podstawowa różnica. Do tego dochodzi jeszcze płacenie za granie w sieci na X360, nie wiem jak to dokładnie wygląda na PS3 (jeszcze nie doczytałem) ale z tego co mi się obiło o uszy to nie ma żadnych abonamentów.[/quote


CZY OBECNIE POSIADASZ KTÓRĄŚ Z KONSOL ??? :hmm: ja za priorytet uwazam niezawodność !!! czytałeś kiedyś o awaryjności ps3 ??? masz racje 360 jest głośny lecz bez przesady:roll: a net to kwestia typu gracza ja nie lubię. dwie znajome mi konsole ps3 już pojechały na urlop do serwisu,te same jaja były z ps2 osobiście miałem dwa razy wymiane lasera przy graniu na oryginałach:D potem nią walnołem kupiłem xbox no i 100% radości . teraz też byłem napalony na ps3(JEST ŁADNIEJSZY NO I MA HDMI) ale całe szczęście koledzy mnie wyprzedzili i odkryli dwie sztuki ps3 w wersji bubel ,pewnie mieli pecha tylko dziwne że te same problemy ?wystąpiły w 2 przypadkach :hmm: po odesłaniu przez serwis planują sprzedaz i wymianę na 360 . KTOŚ JEST CHĘTNY DO KUPNA lub zamianę??? PROSZĘ PISAĆ!!!!
POZDRO!!!

P.S PISZCIE LEPIEJ COŚ O GRACH, JAK CHODZĄ W OBU PRZYPADKACH ? PO TO TE MASZYNY POWSTAŁY NA WSZYSTKIE WADY TAKIE JAK GŁOŚNA PRACA ITP MOŻNA PRZYMKNĄĆ OKO ALE JAK KONSOLA PRZY GRACH ZA 200 ZŁ ZACHOWUJE SIĘ JAK BY NIE DO TEGO BYŁA STWORZONA TO JEST PROBLEM !!!!!!!
 
Ostatnia edycja:

airjack

New member
Mam X360, kumpel wpada z PS3, na razie nie mam dostępu do neta więc nie mogę potestować. Grałeś w motorstorma na ps3? Grywalność na 10, szczegóły super. Wracając do głośności podczas pracy dla mnie ma to duże znaczenie, bo grając w Gears of War na kinie domowym i tak słyszę konsolę. Większe wykorzystanie możliwości konsol dopiero przed nami, szczególnie PS3.
p.s. wcześniej nie miałem żadnej z konsol, grałem na pc. Dopiero teraz poznaję możliwości :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
aaaaaa właśnie jak tam gear of war :D będzie to pierwsza gra jaką kupie widziałem jak grali w media super to wyglądało !!!!! ciekaw jestem też halo 3 i halo war no i pierwszego resident evil na xbox słyszałem że dobra jest też lost planet grałeś może?
 
Do góry