X360 a Monitor PC

DeadFish

New member
Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych dwóch monitorów:

  • BenQ G2420HD
  • LG W2361V-PF
Czy ktoś może mi pomóc w wyborze rozważając poszczególne wady i zalety poszczególnego monitora?
 

grzesiek3210

New member
Witam! Potrzebuję monitor który będzie mi służył zarówno do X360 jak i PC. Kwota jaką dysponuję to 1000zł ale jeżeli macie jakieś sprawdzone modele tańsze to też nie pogardzę:D. Monitor ma wyświetlać obraz w formacie 16:9,fullHD, złącze HDMI, podświetlanie LED. Wyświetlać na nim będę filmy,gry oraz strony WWW:p nie jestem grafikiem, fotografem ale jak każdy lubię mieć w miarę możliwości dobry obraz. Jak możecie to podajcie mi jakieś wskazówki czym się kierować a jeszcze lepiej jakbyście wrzucili konkretne modele....bo ja od tygodnia śledzę allegro i już sam nie wiem co wybrać. Był już prawie pewny BENQ z matrycą mva ale podobno czas reakcji 8gtg dyskwalifikuje go do Xboxa. Było kilka samsungów ale jest ich tak dużo że w końcu nie wiem który jest dobry który zły.Myślałem też o jakimś Acerze ale ma tyle samo zwolenników co i przeciwników którzy krzyczą,że to chińszczyzna przez duże CH.....tylko co tak naprawdę dzisiaj nie jest chińskie?:D Pozdrawiam.
 

Fej

New member
Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych dwóch monitorów:

  • BenQ G2420HD
  • LG W2361V-PF
Czy ktoś może mi pomóc w wyborze rozważając poszczególne wady i zalety poszczególnego monitora?
A z tych dwóch lepszym wyborem byłby LG W2353V-PF ? czy lepszy starszy model Wxx61V ?
 

dragon_2009

New member
Witam wszystkich
od paru ladnych dni meczę się podlączyć głośniki pod pod monitor (GateWay HD 22" 2201 ) chce podlączyć głośniki Creative 5.1 żebym miał dzwięk jak gram na konsoli xbox360 nie musza działać nawet jako 5.1 wystarczy mi zeby dzwiek byl nawet w 2.1.

Z tyłu monitora mam wyjscie HDMI (Obecnie przez wyjscie HDMI mam podlaczonego xboxa360)

DVI mam wolne
VGA wiadomo PC podlaczenie
no i mam cos takiego HDMI audio Out
ale nie wiem jak to podlaczyc ;/ jeśli ktoś wie to niech napisze proszę

a masz wyjście na słuchawki w monitorze? bo inaczej sie nie da. chyba że podłaczysz X'a przez VGA (video) i chinche (audio) i z niego wyprowadzisz dżwięk na głośniki (w takiej konfiguracji tylko 2.1). 5.1 z X'a uzuskasz tylko przez kabel optyczny.

HDMI audio out służy do wyprowadzenia dźwięku na amplituner z HDMI audio in.
 
Do góry