wkoncu divx i h264 na x!

czaki

New member
szkoda całkowity brak zainteresowania tym watkiem a trzeba dodac, ze przeciez do x264 i 1080p core 2 duo potrzeba :) czyli minum na sama plyty z prockie 900 zł, nic poczekamy jak soeib x bedzie z tym radzil
 

najsbit

New member
same core 2 duo w ubogiej konfiguracji nie uradzi raczej 1080p. Wiem, bo takową posiadam(1,73 x2 (T2250),1 GB RAM, karta graf. z pamięcią współpdzieloną - w laptopiku). Format pliku .TS - niestety zacięcia uniemożliwiające oglądanie materiału. Czekam na ten update - chociaż będzie to kolejny krok milowy oddalający od zainstalowania linuxa na x-ie (po dashu 4552)
 

deenbe

New member
najsbit napisał:
same core 2 duo w ubogiej konfiguracji nie uradzi raczej 1080p. Wiem, bo takową posiadam(1,73 x2 (T2250),1 GB RAM, karta graf. z pamięcią współpdzieloną - w laptopiku). Format pliku .TS - niestety zacięcia uniemożliwiające oglądanie materiału. Czekam na ten update - chociaż będzie to kolejny krok milowy oddalający od zainstalowania linuxa na x-ie (po dashu 4552)

u mnie na zwyklym 1,73 centrino z 512mb ram z karta graf, intela h264 1080p chodzi bez zadnych zaciec w .ts:D
 

mirpre

New member
Czyli z tego co piszecie rozumiem ze aby móc ogladac filmy w 720p, 1080p z kompa na x boxie to będę potrzebował niesamowicie mocny sprzęt ?
TAk pozatym co do nadchodzących zmian to będzie można przesyłać divxy poprzez Windows media connect? dobrze rozumiem?
I takie pytanie ostatnie. Pościągałem sobie na kompa trailerey z różnych gier na X'a360 są one w formacie wmv więc bez problemu mogę je sobie udostępnić przez wspomniany już WMC. Problem w tym że puszczając jakiś z filmików na konsoli zaczynają się przycinać tzn najpierw pada dźwięk potem klika sekund poleci sam obraz następnie obraz zatrzymuje się i czeka na nadganiający go dźwięk i tak co chwilę. Macie może pojęcie od czego to zależy? Dodam że te trailery są w rozdziałce 720p.
(a i coz to jest ten h264 / x264)? :p
Pozdro
 

mmmssskkk

New member
to jest codec do filmow uzywany glownie w HD, filmy najprawdopodobniej masz tak zakodowane wiec czekaj na update
 
Do góry