Problem z kablem - help :)

Status
Zamknięty.

loki80

New member
Witam!

Po pierwsze: znakomite forum :) Po drugie, mam nadzieje, ze znajde tu pomoc :) Otoz dzis przyjechal do mnie nowy TV LCD (Samsung L32R72B) oraz kupiony na allegro taki oto kabel:

http://www.allegro.pl/item177658718_kabel_do_xbox_360_vga_hd_av_wysoka_jakosc_obrazu.html
Kabel ma przelaczniki na sobie: AV/VGA.

Podlaczylem kabel do wejscia PC w TV, ustawilem VGA na samym kabelu, kabelki audio rowniez podlaczone i sa dwa problemy:

1. Jak wybrac tryb 720p? Obraz defaultowo jest sredniej jakosci. W opcjach Display konsoli sa rozne rodzielczosci, w tym mojego TV, ale ich zmiana nic nie daje, TV sie niby przestraja, ale wraca do 640x480.
2. Nie ma dzwieku. Po prostu :)

Jakies pomysly? Zaznaczam, ze na oryginalnym kabelku od X360 wszystko gra jak nalezy.



 

deoc

New member
oryginalny kabel z xboxa ma wyjscie component - nie mogles nim podpiac? Poza tym jesli ustawiasz w xboxie wyjscie na 1080i (nie 1080p) to powinno smigac :) A czym dzwiek podlaczasz ?? Przez cinche czy optykiem?
 

czaki

New member
wiesz , istnieje cos takiego jak instrukcja tam jest nawet narysowane, usiadź przegladniej sprawdz czy jest to wogle podlaczone dobrze , rozpisywanie i opisywanie namaci ci tylko w glowie a sugestie innych userow moga wporwadzic cie po prostu w błąd, to niej est wogole problem podlacz x-a jak zalecil MS componentem poźniej pytaj,
 

Dawidowski1000

New member
Podróbka ??

Witam.

Niestety muszę Cię zmartwić. Kupiłeś nie oryginalny kabel. Jest to dobra podróbka, ale nie jest to oryginał. Proponuje Ci ,kupić kabel snakebyte, lub oryginalny mirosoftu i wtedy spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry