Jak podłaczyc kabel VGA

Status
Zamknięty.

Gruby555

New member
Witam. Jestem posiadaczem tego o to telewizorka samsung LE32M71 ale nie potrafie podłaczyc Xboxa360 przez kabel VGA oryginalny Microsoftu . Dodam ze Xbox normalnie dziala podlaczony kablem komponent ktory jest dodawany do zestawu Premium, ale jak podlaczam przez VGA to pokazuje sie komunikat - sygnal nie dostepny . Czy robie cos zle, probowalem wybierac kazde zrodlo po kolei ale to nic nie daje, jedynie Xbox dziala po komponencie .Bardzo prosze o pomoc z góry wielkie dzieki .
 

mass[pl]

New member
Gdzie sie przełacza w Xboxie opcje na VGA ? Bo ja nic takiego nie znalazlem .... jak podlaczylem swojego Xa do monitora kablem VGA to ruszylo od kopa bez zadnego przestawiania
 

Gruby555

New member
Jak podlaczam pod monitor to mi tez wszystko działa elegancko , ale jak podłacze tym samym kablem VGA pod tv to mi wyskakuje komunikat - sygnał nie dostepny . A co do tej opcji przełaczenia w Xboxie na VGA tez nic takiego nie znalazłem .
 

Gruby555

New member
Zastosowałem sie do waszych rad i nic nadal nie pokazuje mi obrazu na kablu VGA . Powoli koncza mi sie pomysły dlaczego nie wyswietla mi obrazu na kablu VGA , kabel dobry bo jak podłaczam pod monitor to obraz sie wyswietla , wejscie w tv działa bo podłaczałem PC
 

sipap

New member
Sprobuj w ten sposob.Jak wlaczysz X360(bedzie ten komunikat ze nie masz sygnalu)to przelacz suwak na kablu,ktory wtyka sie w X-a w polozenie TV(nie HDTV).Konsolka powinna sie zresetowac i powinienes uzyskac juz dostep do menu konsoli i wtedy w zakladce ustawienia obrazu(tak to sie zdaje nazywa)powinna juz byc mozliwosc ustawienia VGA.Trzeba to wybrac i jeszcze raz przelaczyc suwak w polozenie tym razem HDTV.Konsolka znow sie zresetuje i powinno juz byc oki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry