Xbox360 a Panasonic 37(1024x720)

Patrys25

New member
Witam... mam pytanie odnosnie rozdzielczosci na xbox360. Jako ze nie mam tej konsoli a planuje zakup razem z TV, chcialbym sie dowiedziec jak to jest z ta konsola.. czy dostosowywuje sie ona do rozdzielczosci TV czy znieksztalca obraz? Wedlug mnie taka normalka to 1024x768... a TV Panasonica 37 cali ma rozdzielczosc (1024x720) czy w zwiazku z tym bede mial jakis znieksztalcony obraz ?
Prosze o odp najlepiej posiadaczy Panasa... dzieki
 

marcin0903

New member
Mam ten TV tylko, że 42", grafika jest dobra, ale jeżeli chcesz TV z nastawieniem głównym do grania to lepsze będzie LCD np. Samsung LE32N71B
 

Patrys25

New member
.JozeK. napisał:
Mam ten TV tylko, że 42", grafika jest dobra, ale jeżeli chcesz TV z nastawieniem głównym do grania to lepsze będzie LCD np. Samsung LE32N71B

No ale mi chodzi wlasnie o 37'', bo ma taka specyficzna rozdzielczosc... trudno pogodzic TV do ogladania z TV do grania ... tak to juz jest...
Plazma wydaje mi sie najlepsza do ogladania programow z kablowki bo jak widzialem LCD to porazka straszna... no ale do gier to inny temat...
Chcialbym Plazme ale 42 trochy za duzy jak dla mnie... a LCD 37 za drogi... i jak tu dogodzic... ? ma ktos jakis pomysl ? :)
 
Do góry