Czy ktos wie jak zresetowac 360 do ustawien fabrycznych ?

zorkas

New member
Witam serdecznie
Mam problem z wyswietlaniem 360 na plazmie przez kabel VGA jest prawdopodobnie za duza rozdzialka i TV nie wyswietla tego obrazu choc dzwiek jest (na component dzilala ok) zrobilo sei tak po ostatnim upgradzie.
Probowalem robic to na sluch al enic to nei dalo, wydaje mi sei ze jedynym rozwiazniem jest powrocic do fabrycznych ustawien 360 ale jak to zrobic ?
Pozdrawiam
 

zorkas

New member
dzieki Nixs faktycznie zresetowala sia konsola ( na infolini powiedzieli mi ze mam przytrzymac dwa tringlery + Y oczywiscie nie skutkowalo eh ) no ale moj problem niestety nie zostal rozwiazany nadal obraz przez VGA sie nie wyswietla. Ciekawe czy pomorze kupno nowego kabla z przjsciowka na monitor? Czy problem lezy gdzie indziej ?
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
A probowales kolego w menu konsoli wybrac rodzaj video jakie ma wychodzic? Przy component jest video output component a przy vga wiadomo pozmieniaj w menusach i powinno sie udac
 

zorkas

New member
hmm dziwna sprawa z zakladce System jest opcja Consol Settings i Display a w nim ustawinia czy chce wyswietlac obraz w 480p, 720p, 1080i, 1080p i nic pozatym przeszukalem reszte podstron i nie ma mowy o wyborze kabla wyjsciowego. Chyba ze jestem slepy sic !
 
Do góry