jaki tv do x360 i ps4

darkos88

New member
Ja gralem na x360 pierwsze na samungu 32'' i odleglosc ok.2,5 to powiem szczerze troche maly.
Potem zmienilem na 48" i 3m odleglosci i teraz jest bajka:)
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Input Lag Test Database: Best TV For Gaming
Tu masz input lagi, najniżej wypada TV sony. Ogólnie sam jakoś wcześniej nie zwracałem uwagi na ten inputlag, gdyż recenzenci często podkreślali, że w dzisiejszych czasach nawet 40ms jest już dobrym wynikiem. Sam miałem HDTV sharpa z takim właśnie wynikiem 40ms, ale pewnego razu naszło mnie aby podpiąć xboxa360 do telewizora CRT :). Wpierw nie wiedziałem w czym rzecz, ale na CRT pomimo dużo mniejszej ostrości obrazu grało mi się sto razy przyjemniej, przykładowo w gears of war na xboxa360 mogłem spokojnie analogiem śledzić ruch wrogów, zdecydowanie łatwiej i przyjemniej można było przycelować i natychmiast reagować na sytuacje na ekranie (Na HDTV sharpa z 40ms miałem już z tym natomiast problem).

W domu u rodziców miałem jeszcze starą plazme z 16ms lagiem w trybie gry, i dopiero na niej mogłem odnieść wrażenie czegoś podobnego jak przy CRT. Uważam więc, że takie 20ms to minimum do gier. Przy użyciu tak natomiast dokładnego kontrolera jak mysz, to nawet 12ms jest za mało, tu potrzeba już 1-2ms i mniej abym nie czuł wcale tego opóźnienia. Na HDTV nie mam co liczyć, że w bliskiej przyszłości lagi zejdą do 1-2ms, ale liczę jednak, że w przyszłości gdy pojawią się monitory OLED, to będzie można kupić taki panel z 26 cali z 1-2ms input lagiem :).
 

maxan

New member
Bez reklam
up plasma to szit sam mialem model Samsunga PS51D550 z 16ms input lagiem- to lag free crt teraz mam Sony W705 (6ms to lag free crt, 13,2ms by leo bodnar) i różnica niebo a ziemia- skill i przyjemność z rozgrywki wzrosła dwukrotnie :)
 
Do góry