X360 i plazma Panasonic 42X10 a tryb Gra

broda1725

New member
Bez reklam
Witam mam pytanie do użytkowników tej plazmy i konsoli czy ktoś używa tego trybu obrazu Gra ? zmieniałem na ten tryb i oprócz innych kolorów nic więcej nie uświadczyłem aby szybciej matryca pracowała, warto w ogóle ?

Na ogół używam trybu Kinowy i przy tv, filmach i X360, i jak najbardziej mi odpowiada ale skoro tryb gra jest może jednak warto ?
 

Rong

New member
Jeżeli ci odpowiada tryb kinowy,to nie widzę sensu,żeby go zmieniać.Ogólnie tryby zazwyczaj odnoszą się do kolorów i mało który TV z 2012 wstecz oferuje w Trybach coś więcej.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Acha myślałem że przyspiesza matryce bo czasem w niektórych grach jak przesuwam na prawo lewo np, Tomb Raider to lekko się rozmywa obraz ale tak musi raczej być. A przestawiając na tryb GRA nic w zasadzie nie zauważyłem zmian oprócz kolorów. No chyba że mało spostrzegawczy jestem.

A jak wy gracie na plazmach ?
 

cureman

Active member
Bez reklam
Acha myślałem że przyspiesza matryce bo czasem w niektórych grach jak przesuwam na prawo lewo np, Tomb Raider to lekko się rozmywa obraz ale tak musi raczej być. A przestawiając na tryb GRA nic w zasadzie nie zauważyłem zmian oprócz kolorów. No chyba że mało spostrzegawczy jestem.

A jak wy gracie na plazmach ?

Kiedys grałem na plazmowych tv mase czasu i ...były powidoki ,wypalone miejsca (wiele godzin w BF 3)

Teraz dla mnie plazma to tylko filmy

Granie TYLKO dobry led.

Nie polecam ci grac długo np z 5 H w jedna gre na Plazmie..
 
Do góry