Znowu net problem

Status
Zamknięty.

masterlag

New member
Witam jako iz to moj 1st post an tym forum na wstepie chicalbym sie przywitac.A teraz wlasciwy problem otoz:posiadam na kompie 2 karty sieciowe 1.Realtek Family Fast Ethernet NIC a 2.VIA Rhine II Fast Ethernet Adapter.Dodam ze moje proby ktore tu opisze robilem na obydwu kartach i na obydwu udostepnialem pol.internetowe.A wiec probowalem juz roznych metod od wpisania na karcie do ktorej podpinam XO(dodam ze podpinam XO bezposrednio do karty bez routerow itp kablem z zestawu premium) ip 192.168.0.1 maska 255...... i analogicznym ustawieniu na XO(probowalem roznych pol adresow np 192.168.1.1 itp) czy tez z 10.10.10.1 itd i blad wyskakuje mi przy sprawdzaniu adresow DNS.Probowalem wpisac je na karcie czy tez nie wpisywac ale zadna z metod nie dziala.Od providera ustawienia na karte by mi dzialal net mam takie IP:192.168.4.35//Mask 255.255.255.0//Gate 192.168.4.1//DNS's 213.77.2.113 i 125 .I na nich tez nie dziala.I mam pytanie czy da sie jeszcze cos zrobic czy pozostaje mi tylko pogadac z providerem??

PS:Dodam ze mam na 99% siec osiedlowa a to moj provider : http://www.centrum.proszowice.pl/
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry