co Was denerwuje w X360

czaki

New member
co Was denerwuje w X360 j/w w temacie co was denerwuje bo wg mnie :

1. brak przegladarki www
2. brak mozliwosci odtw różnych formatów video
to chyba najważniejsze mankamenty tej konsol, na szczęście ma ona więcej zalet niż wad >

pozostało czekać ? a może ma ktoś jakie informacje dot. nowości w przyszłych daschboardach ?
 

Smartek

New member
Zdajesz sobie z tego sprawe, ze _jak_ wyjdzie kiedys chip i xbmc do X360 (znany z pierwszej wersji Xboksa) to bedzie to najlepszy MediaCenter na rynku i przede wszystkim bardzo tani? :)
 

czaki

New member
tak tylko ze narazie ponad 1 rok i jeszcze nic nie wymyslili poza prosta zmianą firmware,


a PS3 oferuje to w standardzie
 

vipneo

New member
nie no przeglądarka na x360 ? nieeee , to akurat jest dla mnie zbędne , od tego jest komp , a co do odtwarznia divix-ów itp. to juz nie długo stanie się to faktem :D
 

_AnD_

New member
1. Hałas -> to mnie najbardziej denerwuje w 360, poza tym:
2. dysk HD mógłby być większy (najlepiej z możliwością samodzielnej wymiany tak jak w PS3),
3. szkoda też, że filmy DVD nie są skalowane do 720p lub 1080i na wyjściu Componet.

to tyle,
AnD
 

Tanhauser

New member
Co mnie denerwuje? Brak możliwości swobodnego konfigurowania przycisków pada. W niektóry grach ustawienia dla leworęcznych są kompletnie idiotyczne i wymagałyby wyhodowania dodatkowego kciuka na każdej ręce ;-)
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
Mnie troche denerwuje to, że 360 ma DVD, a nie np. HD-DVD
To że, żeby przeciągać pliki z kompa na dysk potrzebuje WMC
Mały dysk
Brak HDMI
To, że Xbox ma Composit na Out, a nie np. Component out czy coś innego:rolleyes:
 

motobartcompany

New member
1.Hałas (glośność wentyli no i przedewszystkim napędu)
2.Brak wyjścia HDMI
3. Powinni zainwestować w napęd HD-DVD (przyszłosc,żąglerka płytami)
4.Beznadziejny D-pad w padzie.
5. Beznadziejny Polski serwis gwarancyjny
6.Brak polskiego xbox-live i dasha
7.Bardzo duża awaryjność i problematyczność konsol
8. kiepskie łaczenie plastków w kosnsoli ( zatrzaski) powoduje że w dotyku konsola trzeszczy.

i chyba to by byly wszystkie wady:D
 

MarKo_wawa

New member
Wow, motobartcompany a skad Ty to wytrzasnales :confused:
7.Bardzo duża awaryjność i problematyczność konsol
8. kiepskie łaczenie plastków w kosnsoli ( zatrzaski) powoduje że w dotyku konsola trzeszczy.
i co Ty wyrabiasz z ta biedna konsola :confused: ;)
O glosnosci TYLKO slyszalem, nie uskarzam sie na ten problem - widocznie szafka RTV skutecznie zaglusza jego dzwieki ;).

Denerwuje mnie natomiast traktowanie polskiego rynku "po macoszemu" - kwestia Live'a :(
Czy spotkaliscie sie z napisem na pudelku gry z informacja "Zarejestruj te gre na ...... - otrzymasz wirtualne pieniadze (w PLN),ktore bedziesz itd 30 w PLN", otoz aby to wykonac trzeba posiadac karte (z kluczem)rejestracyjna, ktora NIE JEST dolaczana do gry. Posiadam kilkanascie tytulow, kupowanych w sieciach Empik, Saturn oraz MediaMarkt i w zadnym nie bylo karty rejestracyjnej, CDProjekt mimo moich zapytan - milczy.Sorry za temat, nie w temacie ;) , ale jestem zbulwersowany.

Pozdrawiam :cool:
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Czy spotkaliscie sie z napisem na pudelku gry z informacja "Zarejestruj te gre na ...... - otrzymasz wirtualne pieniadze (w PLN),ktore bedziesz itd 30 w PLN", otoz aby to wykonac trzeba posiadac karte (z kluczem)rejestracyjna, ktora NIE JEST dolaczana do gry. Posiadam kilkanascie tytulow, kupowanych w sieciach Empik, Saturn oraz MediaMarkt i w zadnym nie bylo karty rejestracyjnej, CDProjekt mimo moich zapytan - milczy.Sorry za temat, nie w temacie :wink: , ale jestem zbulwersowany.
Szefie, a odklejałeś tą kartkę gdzie jest napisane by zarejestrować tą grę?
Odklej, odwróć na drugą stronę, przeczytaj co jest napisane a nie straszysz prokuraturą od razu.:roll:
Tyle kasy masz na tych kartonikach i nie korzystasz:lol:
 

MarKo_wawa

New member
o kur... (cholera :fool: ) ale wstyd !!! Sprawdzilem - faktycznie jest.:fool:

Przyjdzie mi przeprosic zainteresowanych ( szkoda, ze nikt ze sprzedawcow lub CDProjekt'u w tej sprawie sie nie wypowiedzial, podczas pytan :confused: )

Arsenal jestes wielki !!! :)

Pozdrawiam :cool:
 
Do góry