Częstotliwość odświeżania w grach na xboxa 360.

Nerdox

New member
Witam, mam pytanie czy różnica między 200hz a 400hz w tv 40 cali będzie bardzo widoczna? Będę grał głównie w xboxa i ma to dla mnie duże znaczenie. Lepiej wziąć 200hz czy 400hz? dziękuje i pozdrawiam.
 

berni1985

New member
Witam, mam pytanie czy różnica między 200hz a 400hz w tv 40 cali będzie bardzo widoczna? Będę grał głównie w xboxa i ma to dla mnie duże znaczenie. Lepiej wziąć 200hz czy 400hz? dziękuje i pozdrawiam.
Nie ma to znaczenia, gdyż te 200hz lub 400hz to sztuczne dopalacze w telewizorze. Oznaczone są nazwami typu MCI,AMR itp. W grach to się nie sprawdza, gdyż najlepiej jest grać z wyłączonymi dopalaczami tego typu. Realnie telewizory 200hz i wyżej mają matrycę 100hz która jest i tak sporo szybsza od 50hz dostępnej w telewizorach typu 100hz MCI, AMR. Jeśli chcesz dobry telewizor do konsoli to bardziej zwracaj uwagę na Input Lag
 

tdx

New member
Bez reklam
Matryce są 50/100/200Hz do konsoli warto zainwestować w 100Hz po prostu więcej widać....
50Hz są zazwyczaj szybsze bo nie obrabiają obrazu choć oczywiście są modele które łączą przyjemność grania i wygrywania...
Napisz jakie modele Cię konkretnie interesują
 
Do góry