podlaczenie internetu do xbox 360

Status
Zamknięty.

dariusz79

New member
mam xboxa 360 i neta z live box wanadoo i oczywiscie podlaczenie bezprzewodowe, czy do podlaczenia tej konsoli wystarczy adapter czy potrzebny jest tez router?

z gory dziekuje i czekam na pomoc:shock:
 

Dawidowski1000

New member
Xbox 360

Moim zdaniem inie tylko moim, livebox od Tp jest niestety nędzny i do bani... Polecam router z acces pointem i wirelessem razem firmy d-link lub jeszcze lepszym linksys, za około 350 PLN. Będziesz zadowolony. A tak na marginesie to proponuje Ci to podłączyć wszystko po kablu. Nie będziesz miał problemu jak siostra czy brat włączy microvele i podgrzje sobie zupkę :D i stracisz łącze bo wireless adaptory pracują na takiej samej częstotliwośći jak mikrovele tj. 2.4 Ghz

Pozdrawiam.
 

t0mmyK

New member
Livebox spełnia swoje zadania jako router bezprzewodowy i bez problemu można być z niego zadowolonym, jeśli kolega jest przeciętnym użytkownikiem i nie potrzebuje funkcjonalności jakiej on nie posiada to nie ma potrzeby wydawać pieniędzy...

Co do połączenia wireless, ja mam tak podłączonego swojego x360 bo nie mogłem patrzeć na 10 metrów kabla na podłodze i moja mikrofalówka nie wpływa w żaden sposób na pracę z xbox live czyli na połączenie z internetem...

pozdrawiam,
 
Status
Zamknięty.
Do góry