Xbox one

romano87

New member
Witam, planuje kupić TV i w pozniejszym czasie Xbox one. Muszę brać Full HD , czy mogę hd ready? w jakiej rozdzielczosci beda gry na One? Wie ktoś może? Czy plazma bedzie dobrym wyborem?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dobry led z jak najmniejszym imput lag i będzie git:). A jaka budżet, wielkość i warunki w pomieszczeniu. Wypełnij jakąś ankietę :)
 

kini0

New member
Bez reklam
A ja 3 lata grałem na Pioneerze KURO, teraz mam PFL 6007 i na plaźmie grało się o niebo lepiej. Brak jakichkolwiek fluktuacji podświetlenia, gwałtownych rozjaśnień, ściemnień a co za tym idzie przekłamań koloru. Na Philipsie przy przyciemnionych LEDach kolory odwzorowane są błędnie. Widać to nawet na dashboardzie konsoli w momencie gdy w lewym dolnym rogu widoczna jest ikonka przycisku "A". Są momenty kiedy jest praktycznie żółta.... dopiero kiedy podświetlenie panelu jest zwiększone staje się zielona.
-Ja polecam plazmę.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
to kolega niech sam sprawdzi co lepsze. Bo ja na pewno bym nie polecił plazmy pod konsole.

kinio widocznie kalibracja się kłania, bo u mnie nie ma takich problemów. Moja matryca jest wolna od wad;)
 

LukeSky

Member
Bez reklam
Także polecam plazmę. Piękny obraz, ciepły, kolory naturalne, głębia niesamowita a to był stary model. Dziś na najnowszych plazmach to dopiero musi być bajka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam Kuro i bije na glowe wiekszosc plazm, a gra mi sie na tym fatalnie.
Zreszta jak na kazdej plazmie, nowe tez znam. Tu chodzi o indywidualne odczucia. Jak komus pasuje plazma do konsoli, to niech przy niej zostaje. Dla mnie pod konsole istnieje tylko jedna technologia.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dokładnie jak kolega. Trzeba ocenić co dla kogo jest lepsze. Mnie migotanie plazmy zabiło po paru godzinach. Miałem plazmę na oczach. Są tacy co tego nie widza i nie zwracają na to uwagi. Dla tego obie technologie trzymają się dobrze na rynku:). Posiadając jasne pomieszczenie plazma znika
 

romano87

New member
Planowalem zakupic panasa 50x60e i w przyszlosci xone, lubie pograc ale czasami. Glownie chce ogladac filmy z neta i naziemnej cyfr. Slyszalem ze pod te warunki lepsze hdready. I cena tez mnie przyciaga. Budzet to 2200.W zwiazku z tym czy grajac na tej plazmie w xone bedzie do kitu? Ja raczej nie zauwazam jakis szczegolnych i minimalnych roznic. Chodzi mi o ladny ,ostry iczysty obraz. Co radzicie?
 

kini0

New member
Bez reklam
to kolega niech sam sprawdzi co lepsze. Bo ja na pewno bym nie polecił plazmy pod konsole.

kinio widocznie kalibracja się kłania, bo u mnie nie ma takich problemów. Moja matryca jest wolna od wad;)
Hahahahaha
Kolego nie rozmieszaj mnie. TV jest kalibrowany przez Kikiego....
Tzw. "kalibracja" nie naprawi telewizora.
Żeby wypowiedzieć się na ten temat, trzeba mieć doświadczenie, a nie klapki na oczach marki Philips....
-miałem plazmę, mam Philipsa.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przeciez dostales odpowiedzi, na jakie jeszcze liczysz. Jeden woli grac na plazmie, drugi na lcd/led. Dla mnie granie na plazmie jest slabe, nie chce mi sie pisac po raz 10 dlaczego, bo i tak to niczego nie zmieni. Dla kogos innego bedzie odwrotnie. Mam i mialem plazmy i wiem ze nigdy nie podlaczej do niej zadnej konsoli, za to ktos inny bedzie zachwycony. Co komu do tego.
Proponuje abys sam ocenil co dla Ciebie bedzie lepsze, wybierz to co sprawi ci wiecej radochy jak podlaczysz konsole i juz.
 
Ostatnia edycja:

romano87

New member
Przeciez dostales odpowiedzi, na jakie jeszcze liczysz. Jeden woli grac na plazmie, drugi na lcd/led. Dla mnie granie na plazmie jest slabe, nie chce mi sie pisac po raz 10 dlaczego, bo i tak to niczego nie zmieni. Dla kogos innego bedzie odwrotnie. Mam i mialem plazmy i wiem ze nigdy nie podlaczej do niej zadnej konsoli, za to ktos inny bedzie zachwycony. Co komu do tego.
Proponuje abys sam ocenil co dla Ciebie bedzie lepsze, wybierz to co sprawi ci wiecej radochy jak podlaczysz konsole i juz.

Najbardziej mi zalezy na odpowiedzi czy warto kupowac hd ready do Xone , czy bedzie to ogromna różnica w jakości. I tyle, a sam to niby jak mam porównać jak nie mam żadnego Tv:)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hahahahaha
Kolego nie rozmieszaj mnie. TV jest kalibrowany przez Kikiego....
Tzw. "kalibracja" nie naprawi telewizora.
Żeby wypowiedzieć się na ten temat, trzeba mieć doświadczenie, a nie klapki na oczach marki Philips....
-miałem plazmę, mam Philipsa.
nie jestem fanbojem i nie zamierzam być. Każdy mój sprzęt jest innej marki. Nie patrzę na markę, patrze tylko na to co mi odpowiada i tyle:). żadna plazma mi nie pasuje i tyle. Ty widzisz tak a ja widzę inaczej. Dla siebie plazma nie migocze i ma naturalne kolory. Dla mnie plazma migocze i ma wyprane kolory hehe:). kiedykolwiek zmieniajz TV nie dam sobie palca obciąć, że to będzie philips okaże się co mi w danym czasie podpasuje:)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najbardziej mi zalezy na odpowiedzi czy warto kupowac hd ready do Xone , czy bedzie to ogromna różnica w jakości. I tyle, a sam to niby jak mam porównać jak nie mam żadnego Tv:)
do xone zdecydowanie fullHD:). Trochę głupotą jest nie wykorzystać pełnej mocy konsoli :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co to znaczy lipny? Teraz ogladam tvn hd z naziemnej tv 60", jakosc bdb. Leci jakis polski serial, jak ktos mi powie ze to jest slaba jakosc to juz nie wiem.
Nie przesadzajmy juz :)
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Może kolega miał na myśli "starą" (analogową) telewizję naziemną? :D Może trzeba kolegę uświadomić o postępującej "cyfryzacji" naszego kraju? ;)
 
Do góry