Ciekawostka - aktualizacja XBoxa-final w sadzie

MarKo_wawa

New member
Zamieszczam w charakterze ciekawostki, ciekawy jestem czy dotknelo to kogos w Polsce :confused:
Pozdrawiam :cool:


Microsoft pozwany za aktualizacje Xboxa 360(09-12-2006)(zrodlo:http://gry.onet.pl/wia_item.html?DB=120&ITEM=1447663)
0
Koncern Microsoft został pozwany do sądu przez grupę posiadaczy Xboxa 360,
którym jedna z aktualizacji zepsuła konsole.

Jakiś miesiąc temu pojawiła się poprawka do Xboxa 360, która przy okazji chwilowo zepsuła sporą część konsol. Microsoft twierdził, że było to najwyżej 1%, ale nawet ten 1% przy ponad 6 mln sprzedanych systemów, to około 60 tys. konsol. Potem je oczywiście naprawiono kolejnym patchem.

news691206.jpg

Klienci pozywają Microsoft.​

Teraz grupa ludzi postanowiła złożyć do sądu pozew przeciwko Microsoftowi zarzucając firmie, że złamała w ten sposób ustawę o ochronie konsumentów. Domagają się za to przynajmniej 5 mln USD za złamanie ustawy i dalszych 5 mln na pokrycie strat.

Zapewne wkrótce dowiemy się jak zakończy się sprawa.

Fidel
 
Ostatnia edycja:

jarmalik

Member
Bez reklam
MarKo_wawa napisał:
Jakiś miesiąc temu pojawiła się poprawka do Xboxa 360, która przy okazji chwilowo zepsuła sporą część konsol.
Fidel

Ciekawe co to znaczy chwilowo. Na 5 minut? Na 5 dni? Ktoś z tego powodu stracił zdrowie lub życie? Rozumiem, że po następnej aktualizacji wszystko działa jak należy. Niestety, dla mnie to nie świadczy dobrze o Amerykanach. To społeczeństwo, a przynajmniej jego część, daje się wodzić za nosy hienom prawniczym które z rządzy zysku za wszelką cenę niszczą normalne relacje międzyludzkie i skłócają ze sobą całe środowiska. We wszystkim trzeba znać miarę.
 

dnc

Moderator
VIP
Kolego Marko_wawa bardzo proszę o podanie źródła materiałów, tak by nie było niedomówień, że korzystamy z cudzych tekstów, a nie podajemy dokładnie skąd one są. Najlepiej jakiś link...
 

MarKo_wawa

New member
Witam,

Przepraszam Forum, w przyszlosci bede bardziej uwazny :)

Swoja droga jestem ciekaw czy ta "przypadlosc" dotkela kogos z nas :confused:

Pozdrawiam serdecznie All :cool:


P.S.
Pytanie nie z tematu, jak zasluzyc na reputacje, czy ktos wie :confused: :)
 

t0mmyK

New member
z tymi aktualizacjami M$ jest dziwnie...
Przed aktualizacją mój x360 bez problemu odtwarzał muzykę, filmy i zdjęcia z Twonky Media serwera a po listopadowej aktualizacji działała tylko muzyka...
Na forum Twonky okazało się, że przy okazji aktualizacji dasha M$ zapodał jakiegoś buga, ale chłopcy z Twonky na szczęście wypuścili betę, która obeszła problem.

pozdrawiam,
 

zorkas

New member
Mi po ostatniej aktualizacji przestalo dzialac polaczenie X 360 z RGB w plazmie
,kabel sprawny, musialem przesiasc sie z powrotem na component A wejscie RGB w plazmie nie dziala sic ! i czyja tu wina ?
 

Mistic

New member
No to wielki Bill trzepnie $$$$$ ale co to dla niego ;), on przecież może załatać dziure budżetową w Polsce :) i jeszcze duuuużo mu zostanie.
Pozdrawiam.
 
Do góry