jaka konsole wybrac??

Dubek

Member
Bez reklam
Wszystko zależy od paru rzeczy, generalnie dla mnie najważniejsze są gry na wtłączność, czyli takie których nie ma na innych konsolach, PS4 niszczy pod tym względem Xboxa. Druga sprawa to taka że jeśli grasz online to sprawdź którą konsole maja Twoi znajomi żeby móc z nimi grać po sieci, trzecia sprawa to pad, to też kwestia indywidualna, jedni wola tego od Xboxa, inni od PlayStation. Najlepiej sprawdzić oba i zobaczyc który wygodniejszy.
 

mr_roba

Member
Ja mam obie te konsole. Jakoś tak wyszło, że xboxa ostatnio pożyczyłem koledze bo go nie używałem. Może XONE ma wygodniejsze pady, ale różnica jest bardzo mała. Za to są bardzo delikatne. Na wiedźminie i PES zajechałem 3 pady. Na PS4 nic się nie dzieje. Ponad to PS4 jest fajniejsze w obsłudze i łatwiej jest kupić tanio gry. Na pewno dają lepsze gry w PSN Plus niż Xbox Live. Jakby nie było technicznie różnic nie widać.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Dubek

Member
Bez reklam
To co wolisz, nie ma jednej najlepszej konsoli, każda ma coś fajnego i coś mniej fajnego. Nikt Ci nie doradzi, sam wiesz lepiej czy zależy Ci na grach na wyłączność, na Odtwarzaczu UHD, na lepszym padzie w twoim odczuciu, na tym czy chcesz grać ze znajomymi online czy nie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podstawa, czy masz kolegów? ; )
Jeżeli tak, to wiesz na czym grają, jak większość ma PS, to nie ma się nad czym zastanawiać, no chyba, że chcesz być wyobcowany.
To jest pierwsza rzecz którą ja bym brał pod uwagę.
Jak nie masz ; ) to obejrzyj gameplaye z exclusiów i sprawdż naocznie co Ci bardziej leży. Jak dalej nie będziesz pewny, lub będzie Ci obojętne, to zostaje pad, dla mnie od premiery pad od ps, to porażka dla małych skośnookich dzieci z krajów kwitnącej wiśni i tylko Xbpad mi leży jak trzeba, ale u Ciebie może być odwrotnie. Dla mnie różnica jest spora.
 

mr_roba

Member
Podstawa, czy masz kolegów? ; )
Jeżeli tak, to wiesz na czym grają, jak większość ma PS, to nie ma się nad czym zastanawiać, no chyba, że chcesz być wyobcowany.
To jest pierwsza rzecz którą ja bym brał pod uwagę.
Jak nie masz ; ) to obejrzyj gameplaye z exclusiów i sprawdż naocznie co Ci bardziej leży. Jak dalej nie będziesz pewny, lub będzie Ci obojętne, to zostaje pad, dla mnie od premiery pad od ps, to porażka dla małych skośnookich dzieci z krajów kwitnącej wiśni i tylko Xbpad mi leży jak trzeba, ale u Ciebie może być odwrotnie. Dla mnie różnica jest spora.



Co do Pada to myślałem, że powrót do tego z PS po tym jak miałem X360 i XONE będzie trudny. Nie prawda. Teraz jest mi be różnicy, którym gram. A nie należę do ludzi o przeciętnym wzroście.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Dubek

Member
Bez reklam
Ja na przykład też wolę pada od PS4 i też nie jestem azjatyckim małym dzieckiem :) A jak komuś nie pasuje a chce PS4 to może sobie kupić pada który wygląda jak ten od Xboxa, żaden problem.
 

matiEX

New member
Miałem podobny dylemat rok temu. Wybrałem xos, ale generalnie po roku stwierdzam że mogłem wziąć PS4 właśnie dla gier. Początkowo myślałem że Forza mi wystarczy ale to był gruby błąd [emoji6] żałuję że nie mogę odpalić God of War np bo jednak dobre RPG robi robotę. Poza tym gry pudełkowe znajdziesz taniej. Jeżeli nie zależy Ci na konkretnym exclusivie od Microsoftu to bierz PS4.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry